Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
55,00%
Rudolf Bauer KDS
45,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
44,44%
Rudolf Bauer KDS
29,63%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
11,11%
Dominika Palaščáková NOVA
3,70%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,70%
Jaroslav Džunko NEKA
3,70%
Lukáš Sisák KSS
3,70%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Katarína Mischurová, NEKA
12 hlasov
2
Jaroslav Konečný, NEKA
11 hlasov
3
Ján Tomáš, NEKA
11 hlasov
4
Ján Lukáč, SMS
9 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER - SD
7 hlasov
6
Juraj Selecký, NEKA
5 hlasov
7
Miroslav Tóth, SMER - SD
4 hlasov
8
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
9
Juraj Sobek, SMER - SD
4 hlasov
10
Róbert Puci, SMER - SD
3 hlasov
11
Rastislav Petrovič, SMER - SD
3 hlasov
12
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
13
Marek Čižmár, NEKA
3 hlasov
14
Vladimír Dvorový, SMER - SD
3 hlasov
15
Tichomír Kačo, NEKA
3 hlasov
16
Jozef Horváth, SMER - SD
3 hlasov
17
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasov
18
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
19
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
20
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
21
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
22
Miloš Kubica, NEKA
2 hlasov
23
Magdaléna Haburová, NEKA
2 hlasov
24
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
25
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
26
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
27
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
28
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
29
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
30
Štefan Duč, NEKA
1 hlasov
31
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
32
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
33
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
34
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
35
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
36
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
37
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
38
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
39
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
40
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
41
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
42
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
43
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
44
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
45
József Kopasz, SMK-MKP
46
Ladislav Illés, SMK-MKP
47
Aneta Horváthová, EDS
48
Matúš Hada, KĽS
49
Miloš Ferko, NOVA
50
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
51
László Farkas, SMK-MKP
52
Zlatica Čeplíková, NEKA
53
Ľubomír Bulla, NEKA
54
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
55
Juliana Pašková, NEKA
56
Gejza Gore, NEKA
57
Ľudovít Tóth, SĽS
58
František Tomko, NEKA
59
Štefan Tatranský, KSS
60
Mária Szuperák, SMK-MKP
61
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
62
Ladislav Szilágyi, SaS
63
Pavel Szijjártó, SĽS
64
Jaroslav Soták, NEKA
65
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
66
Ľubomír Princík, NEKA
67
Ladislav Bodnár, NEKA

Volebná účasť

28,64
%
2017 1. kolo
10,71
%
2013 2. kolo
14,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,64%
2013 2. kolo 10,71%
2013 1. kolo 14,35%