Vinodol okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
47,21%
Milan Belica NEKA
20,73%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,54%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,36%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,83%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,48%
Martin Kusenda NEKA
2,96%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,61%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,05%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,70%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
166 hlasov
2
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
143 hlasov
3
Štefan Korman, NEKA
141 hlasov
4
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
136 hlasov
5
Radoslav Kriváček, NEKA
129 hlasov
6
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
123 hlasov
7
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
121 hlasov
8
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
119 hlasov
9
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
118 hlasov
10
Juraj Švarc, NEKA
111 hlasov
11
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
101 hlasov
12
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
81 hlasov
13
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
78 hlasov
14
Jozef Dvonč, NEKA
71 hlasov
15
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
70 hlasov
16
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
69 hlasov
17
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
68 hlasov
18
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
61 hlasov
19
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
60 hlasov
20
Štefan Štefek, NEKA
60 hlasov
21
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
57 hlasov
22
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54 hlasov
23
Šimon Kónya, NEKA
51 hlasov
24
Peter Oremus, NEKA
47 hlasov
25
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
43 hlasov
26
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
27
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
28
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
38 hlasov
29
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
30
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
31
Peter Andel, Progresívne Slovensko
34 hlasov
32
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
33
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
34
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
33 hlasov
35
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
32 hlasov
36
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
32 hlasov
37
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
38
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
39
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
40
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
30 hlasov
41
Martin Balko, Progresívne Slovensko
28 hlasov
42
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
43
Erik Blaško, NK/NEKA
26 hlasov
44
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
45
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
46
Peter Pukan, REPUBLIKA
25 hlasov
47
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
25 hlasov
48
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
49
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
23 hlasov
50
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
51
Ľubomír Moravčík, NEKA
23 hlasov
52
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
53
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
22 hlasov
54
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
21 hlasov
55
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
56
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
21 hlasov
57
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
21 hlasov
58
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
59
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
20 hlasov
60
Darina Zlatošová, NK/NEKA
20 hlasov
61
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
62
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
63
Martin Bóri, REPUBLIKA
19 hlasov
64
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
18 hlasov
65
Martin Skovajsa, NEKA
18 hlasov
66
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
67
Milan Chmelár, NEKA
18 hlasov
68
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
69
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
18 hlasov
70
Martin Čepček, ŽIVOT
17 hlasov
71
Marta Rácová, NEKA
17 hlasov
72
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
17 hlasov
73
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
17 hlasov
74
Igor Husár, REPUBLIKA
16 hlasov
75
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
76
Jana Pukanová, REPUBLIKA
16 hlasov
77
Soňa Ďuríková, NEKA
16 hlasov
78
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
16 hlasov
79
Peter Šedovič, NK/NEKA
15 hlasov
80
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
14 hlasov
81
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
14 hlasov
82
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
13 hlasov
83
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
13 hlasov
84
Peter Košťál, NEKA
13 hlasov
85
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
12 hlasov
86
Jarmila Králová, NEKA
11 hlasov
87
Lívia Šumichrastová, NEKA
11 hlasov
88
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
11 hlasov
89
Ladislav Turba, NEKA
10 hlasov
90
Peter Paučo, NK/NEKA
10 hlasov
91
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
10 hlasov
92
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
9 hlasov
93
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
94
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
9 hlasov
95
Oľga Paučová, NK/NEKA
9 hlasov
96
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
97
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
98
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
8 hlasov
99
Miroslav Gut, NEKA
8 hlasov
100
Peter Božík, Hnutie ONÁS
8 hlasov
101
Miloš Macho, NK/NEKA
7 hlasov
102
Juraj Vízy, NK/NEKA
7 hlasov
103
Pavol Mada, NEKA
5 hlasov
104
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
105
Dušan Tóth, NEKA
3 hlasov
106
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
3 hlasov

Volebná účasť

39,87 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,87 %
04.11. 2017 1. kolo 20,69 %
23.11. 2013 2. kolo 9,03 %
09.11. 2013 1. kolo 12,00 %