Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
60,00%
Rudolf Bauer KDS
40,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
57,77%
Rudolf Bauer KDS
18,73%
Dominika Palaščáková NOVA
7,17%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,58%
Jozef Holečko NEKA
2,79%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,99%
Jaroslav Džunko NEKA
1,99%
Lukáš Sisák KSS
1,99%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,59%
Ivan Kuhn OKS
0,40%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Zahorčák, SMER - SD
91 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
82 hlasov
3
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
80 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER - SD
78 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
78 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
71 hlasov
7
Oliver Petrík, NEKA
69 hlasov
8
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
50 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
46 hlasov
11
Jozef Makohus, SMER - SD
46 hlasov
12
Valéria Eľková, NEKA
46 hlasov
13
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
45 hlasov
14
Milan Potocký, NEKA
37 hlasov
15
Rastislav Olexa, NEKA
33 hlasov
16
Martin Stripai, SMS
23 hlasov
17
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
18
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
19
Juraj Brecko, KSS
18 hlasov
20
Juraj Jevin, SaS
18 hlasov
21
Slavomír Žužo, MS
16 hlasov
22
Miroslav Surmánek, NOVA
15 hlasov
23
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
24
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
15 hlasov
25
Branislav Sijka, NEKA
14 hlasov
26
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
12 hlasov
27
Andrea Sisák, NEKA
9 hlasov
28
Milan Kaplan, NOVA
9 hlasov
29
Ján Bednár, NOVA
8 hlasov
30
Stanislav Gaľa, SNS
8 hlasov
31
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
32
Ján Mičuda, NEKA
7 hlasov
33
Ján Potocký, SMS
7 hlasov
34
Jaroslav Vaľo, SNS
6 hlasov
35
Jaroslav Tokár, SRÚS
6 hlasov
36
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
5 hlasov
37
Jaroslav Ferenc, KĽS
5 hlasov
38
Imrich Balog, KĽS
5 hlasov
39
Dagmara Balogová, KSS
5 hlasov
40
Tomáš Bubelíny, NOVA
4 hlasov
41
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
42
Mária Uchnárová, SMS
4 hlasov
43
Martin Magura, SMS
4 hlasov
44
Gabriel Timko, SMS
4 hlasov
45
Jaroslava Špaková, DS
4 hlasov
46
Pavol Valko, SMS
3 hlasov
47
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
48
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasov
49
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
50
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
51
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
52
Tibor Varga, SMK-MKP
2 hlasov
53
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
54
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
55
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov

Volebná účasť

26,08
%
2017 1. kolo
9,34
%
2013 2. kolo
18,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,08%
2013 2. kolo 9,34%
2013 1. kolo 18,50%