vyberte rok
Viničkyokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
39,20%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
35,20%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16,00%
Róbert Bačinský NEKA
2,40%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,40%
Rudolf Botka NP
1,60%
Jozef Červenák RIS
0,80%
Oliver Petrík JĽSS
0,80%
Lukáš Sisák KSS
0,80%
Jarmila Tkáčová SNS
0,80%
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

32,34
%
2017 1. kolo
20,42
%
2013 2. kolo
30,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,34%
2013 2. kolo 20,42%
2013 1. kolo 30,87%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Edina Kocsisová, NEKA
90 hlasov
2
Zoltán Mento, NEKA
39 hlasov
3
Csaba Furik, SMK-MKP
34 hlasov
4
Jozef Horváth, MOST - HÍD
33 hlasov
5
Karol Pataky, MOST - HÍD
32 hlasov
6
Štefan Duč, NEKA
31 hlasov
7
Marek Čižmár, NEKA
28 hlasov
8
Tibor Sáradi, SMK-MKP
26 hlasov
9
István Takács, SMK-MKP
25 hlasov
10
Peter Pandy, MOST - HÍD
24 hlasov
11
Róbert Puci, SMER-SD
20 hlasov
12
Tichomír Kačo, ŠKV
17 hlasov
13
Július Hajdu, SMER-SD
17 hlasov
14
József Kopasz, SMK-MKP
16 hlasov
15
Jozef Želinský, MOST - HÍD
16 hlasov
16
Csilla Bálintová, SMK-MKP
15 hlasov
17
Zoltán Ilko, SMK-MKP
15 hlasov
18
Jana Mondiková, SMER-SD
15 hlasov
19
Gejza Sačko, MOST - HÍD
13 hlasov
20
Slavomír Illeš, NEKA
10 hlasov
21
Gustáv Liszkai, SMER-SD
10 hlasov
22
Ján Juhász, MOST - HÍD
10 hlasov
23
Rastislav Petrovič, SMER-SD
9 hlasov
24
Antónia Hrabská, ŠKV
8 hlasov
25
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
26
Peter Rico, MOST - HÍD
7 hlasov
27
Radoslav Rendeš, ŠKV
6 hlasov
28
Peter Bačkovský, ŠKV
6 hlasov
29
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
30
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
31
Dionýz Szabó, ŠKV
4 hlasov
32
Adrian Haraszti, NAJ
4 hlasov
33
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
34
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
35
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
36
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
37
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
39
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
42
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
44
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
45
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
46
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
50
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
51
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53
Štefan Kandráč, NP
54
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55
Katarína Kasardová, KSS
56
Michal Magnes, SNS
57
Milan Malý, KSS
58
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
59
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
60
Ján Seman, ŠANCA
61
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62
Terézia Stanková, NEKA
63
Marián Vanci, ŠKV
64
Marta Hrobová, ÚSVIT
65
Gabriel Garanič, NEKA
66
Peter Bielek, SNS
67
Michaela Ducárová, ŠKV
68
Peter Figeľ, DS
69
Jozef Gamrát, NEKA