Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
94,12%
Rudolf Bauer KDS
5,88%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
76,86%
Rudolf Bauer KDS
9,09%
Dominika Palaščáková NOVA
4,96%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,31%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,65%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,65%
Jozef Holečko NEKA
1,65%
Ivan Kuhn OKS
0,83%
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER - SD
53 hlasov
2
Štefan Duč, NEKA
49 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
47 hlasov
4
Jana Mondiková, SMER - SD
47 hlasov
5
Jozef Horváth, SMER - SD
43 hlasov
6
Miroslav Tóth, SMER - SD
36 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER - SD
33 hlasov
8
Vladimír Dvorový, SMER - SD
27 hlasov
9
Tichomír Kačo, NEKA
26 hlasov
10
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
11
Csaba Furik, SMK-MKP
21 hlasov
12
József Kopasz, SMK-MKP
21 hlasov
13
Iveta Kohanová, NEKA
20 hlasov
14
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
19 hlasov
15
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
16
Ladislav Illés, SMK-MKP
17 hlasov
17
Marek Čižmár, NEKA
16 hlasov
18
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
19
László Farkas, SMK-MKP
14 hlasov
20
Magdaléna Haburová, NEKA
14 hlasov
21
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
22
Štefan Tatranský, KSS
11 hlasov
23
Mária Szuperák, SMK-MKP
9 hlasov
24
Peter Pető, NEKA
9 hlasov
25
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
26
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
27
Edita Anthony, SaS
5 hlasov
28
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
29
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
30
Zlatica Čeplíková, NEKA
4 hlasov
31
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasov
32
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
33
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
34
Juraj Selecký, NEKA
3 hlasov
35
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
36
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
37
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
38
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasov
39
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
40
Katarína Mischurová, NEKA
2 hlasov
41
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasov
42
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
43
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
44
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
46
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
47
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
48
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
49
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
50
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
51
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
52
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
53
Terézia Kačová, NOVA
1 hlasov
54
František Tomko, NEKA
1 hlasov
55
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
56
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
57
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
58
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Matúš Hada, KĽS
60
Vladimír Juroš, MS
61
Igor Balog, SRÚS
62
Pavel Szijjártó, SĽS
63
Gejza Gore, NEKA
64
Ján Lukáč, SMS
65
Ján Tomáš, NEKA
66
Jaroslav Soták, NEKA
67
Marián Ferčák, ĽS-HZDS

Volebná účasť

32,34
%
2017 1. kolo
20,42
%
2013 2. kolo
30,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,34%
2013 2. kolo 20,42%
2013 1. kolo 30,87%