Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
72,58%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13,98%
Anton Korba NEKA
3,76%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,76%
Štefan Straka KSS
2,69%
Dorota Bujňáková NP
1,08%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,08%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,54%
Jozef Mihalčin SĽS
0,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Slavomír Kopáč, NEKA
95 hlasov
2
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
91 hlasov
3
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
70 hlasov
4
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
65 hlasov
5
Michal Sýkora, SMER - SD
54 hlasov
6
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
48 hlasov
7
Vladimír Ondruš, SMER - SD
47 hlasov
8
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
39 hlasov
9
Jozef Janiga, SMER - SD
38 hlasov
10
Arne Kroták, NOVA
37 hlasov
11
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32 hlasov
12
Peter Brenišin, SMER - SD
29 hlasov
13
Mária Trembáčová, NEKA
25 hlasov
14
Peter Jakubčák, KSS
24 hlasov
15
Danka Vančišinová, SMER - SD
19 hlasov
16
Rudolf Abrahám, SMER - SD
19 hlasov
17
Peter Hritz, SMER - SD
18 hlasov
18
Peter Dujava, NEKA
18 hlasov
19
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
20
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
21
Mária Ilenčíková, NEKA
13 hlasov
22
Ján Dravecký, NOVA
12 hlasov
23
Jozef Teplický, SNS
11 hlasov
24
Jana Dudová, NOVA
10 hlasov
25
Branislav Švec, NOVA
9 hlasov
26
Ladislav Moravčík, NEKA
9 hlasov
27
Anna Ondrušeková, NEKA
9 hlasov
28
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
29
Milan Antaš, SOĽ
9 hlasov
30
Milan Korenko, SĽS
9 hlasov
31
František Bednár, SĽS
9 hlasov
32
Mário Kovalčík, NEKA
7 hlasov
33
Richard Koky, NEKA
6 hlasov
34
Veronika Brijová, SNS
6 hlasov
35
Martin Ščuka, SRK
6 hlasov
36
Miroslav Ščurka, KSS
6 hlasov
37
Ladislav Trembáč, SMS
6 hlasov
38
Daniel Abaffy, SĽS
5 hlasov
39
Peter Roth, OKS
5 hlasov
40
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
41
Marek Jackanič, ÚSVIT
4 hlasov
42
Elena Bačkorová, SĽS
3 hlasov
43
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
3 hlasov
44
Kamil Horváth, SRK
2 hlasov
45
Ján Kuchta, SĽS
2 hlasov
46
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
47
Anna Jablonovská, SĽS
1 hlasov
48
Milan Marečák, SMS
1 hlasov
49
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlasov
50
Slavomír Božoň, SaS
1 hlasov
51
Rastislav Wolf, SĽS
52
Iveta Martonová, 99%, PaS

Volebná účasť

21,47
%
2017 1. kolo
14,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,47%
2013 1. kolo 14,61%