Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
70,21%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19,15%
Anton Korba NEKA
3,72%
Dorota Bujňáková NP
3,19%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,60%
Štefan Straka KSS
1,06%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,53%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,53%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Ondruš, SMER - SD
140 hlasov
2
Michal Sýkora, SMER - SD
55 hlasov
3
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
54 hlasov
4
Anna Ondrušeková, NEKA
52 hlasov
5
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
36 hlasov
6
Peter Brenišin, SMER - SD
36 hlasov
7
Jozef Janiga, SMER - SD
32 hlasov
8
Rudolf Abrahám, SMER - SD
26 hlasov
9
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
10
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
25 hlasov
11
Peter Hritz, SMER - SD
22 hlasov
12
Peter Dujava, NEKA
22 hlasov
13
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
14
Peter Roth, OKS
18 hlasov
15
Mária Trembáčová, NEKA
17 hlasov
16
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
17
Slavomír Božoň, SaS
15 hlasov
18
Arne Kroták, NOVA
14 hlasov
19
Jana Dudová, NOVA
12 hlasov
20
Danka Vančišinová, SMER - SD
10 hlasov
21
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
22
Peter Jakubčák, KSS
10 hlasov
23
Slavomír Kopáč, NEKA
10 hlasov
24
Mário Kovalčík, NEKA
9 hlasov
25
Milan Korenko, SĽS
9 hlasov
26
Milan Antaš, SOĽ
9 hlasov
27
Mária Ilenčíková, NEKA
8 hlasov
28
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
29
Jozef Teplický, SNS
8 hlasov
30
Ján Dravecký, NOVA
7 hlasov
31
Veronika Brijová, SNS
7 hlasov
32
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
33
Ladislav Moravčík, NEKA
7 hlasov
34
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
35
Iveta Martonová, 99%, PaS
5 hlasov
36
František Bednár, SĽS
5 hlasov
37
Ján Kuchta, SĽS
5 hlasov
38
Elena Bačkorová, SĽS
4 hlasov
39
Richard Koky, NEKA
4 hlasov
40
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
41
Milan Marečák, SMS
4 hlasov
42
Branislav Švec, NOVA
4 hlasov
43
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
3 hlasov
44
Daniel Abaffy, SĽS
3 hlasov
45
Anna Jablonovská, SĽS
2 hlasov
46
Ladislav Trembáč, SMS
2 hlasov
47
Marek Jackanič, ÚSVIT
2 hlasov
48
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlasov
49
Rastislav Wolf, SĽS
1 hlasov
50
Miroslav Ščurka, KSS
1 hlasov
51
Martin Ščuka, SRK
1 hlasov
52
Kamil Horváth, SRK

Volebná účasť

40,85
%
2017 1. kolo
39,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,85%
2013 1. kolo 39,01%