vyberte rok
Veľopolieokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
37,93%
Peter Chudík Smer-SD
26,44%
Jozef Mihalčin ĽSNS
11,49%
Milan Šteiner SZS
8,05%
František Oľha Šanca
6,90%
Andrej Gmitter NEKA
3,45%
Ján Garaj NEKA
2,30%
Miroslav Škvarek SNS
2,30%
Pavol Gašper NEKA
1,15%
František Bednár NAJ
Eduard Markovič NEKA
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

30,89
%
2017 1. kolo
31,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,89%
2013 1. kolo 31,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Paško, ÚSVIT
46 hlasov
2
Ivan Hopta, ÚSVIT
27 hlasov
3
Ondrej Mudry, SMER-SD
25 hlasov
4
Štefan Behun, SNS
16 hlasov
5
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
6
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
7
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
13 hlasov
8
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
9
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
10
Tibor Focko, SMER-SD
13 hlasov
11
Peter Pipák, SNS
12 hlasov
12
Hana Loziaková, MOST - HÍD
12 hlasov
13
Darina Barančíková, SOĽ
11 hlasov
14
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
15
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
Gabriela Želizňáková, NEKA
10 hlasov
17
Jozef Fedorko, SMER-SD
10 hlasov
18
Jozef Babják, SDKÚ-DS
10 hlasov
19
Marek Basala, SP
8 hlasov
20
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
21
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
22
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
23
Mário Perinaj, MOST - HÍD
6 hlasov
24
Ján Ferko, SMER-SD
6 hlasov
25
Michal Druga, SMER-SD
6 hlasov
26
Mária Cehelská, SOĽ
6 hlasov
27
Marta Burdová, ŠANCA
6 hlasov
28
Marián Vojtko, SNS
5 hlasov
29
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
30
Monika Chomová, MOST - HÍD
4 hlasov
31
Romana Porochnavá, #SIEŤ
3 hlasov
32
Pavol Brek, ÚSVIT
3 hlasov
33
Ondrej Chovanec, SNS
3 hlasov
34
Jozef Bajkó, SP
2 hlasov
35
Marián Kovaľ, SNS
2 hlasov
36
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
2 hlasov
37
Stanislav Hančár, NAJ
1 hlasov
38
Dušan Hrabec, NAJ
1 hlasov
39
Marek Hudák, ÚSVIT
1 hlasov
40
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
41
Lukáš Šandor, EDS
42
Peter Šamudovský, KSS
43
Andrej Semanco, NEKA
44
Lucia Gombitová, ÚSVIT
45
Miroslav Gajdoš, NAJ
46
Peter Ferenc, OKS
47
Peter Vorobel, SZ