Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
61,76%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22,06%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
5,88%
Dorota Bujňáková NP
2,94%
Jozef Mihalčin SĽS
2,94%
Štefan Straka KSS
1,47%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,47%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,47%
Anton Korba NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladislav Bašista, SMER - SD
39 hlasov
2
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
37 hlasov
3
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
4
Jozef Kičura, SMER - SD
26 hlasov
5
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
6
Michal Kaliňák, SMER - SD
12 hlasov
7
Miroslav Benko, SMER - SD
11 hlasov
8
Pavel Hagyari, NEKA
11 hlasov
9
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
10
Miroslav Leško, SMER - SD
8 hlasov
11
Radoslav Čuha, SMER - SD
8 hlasov
12
Michal Hlivjak, 99%, PaS
7 hlasov
13
Ján Andrejko, NEKA
7 hlasov
14
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
15
Emil Chlapeček, SMER - SD
6 hlasov
16
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
17
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
18
Miroslav Lukáč, SMER - SD
5 hlasov
19
Mikuláš Komanický, SMER - SD
5 hlasov
20
Branko Benko, SMER - SD
5 hlasov
21
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
22
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
23
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
24
Milan Hlivjak, 99%, PaS
5 hlasov
25
Radko Lapoš, NEKA
4 hlasov
26
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
27
Peter Hatalčík, SMER - SD
4 hlasov
28
Iveta Baranová, NEKA
3 hlasov
29
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
30
Jozef Kipikaša, SNS
3 hlasov
31
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
3 hlasov
32
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Zdenko Velecký, NEKA
2 hlasov
34
Jozef Kakaščik, NEKA
2 hlasov
35
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
36
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
37
Viliam Sedlák, 99%, PaS
2 hlasov
38
Marek Guman, NEKA
2 hlasov
39
Ján Dobrovič, NEKA
2 hlasov
40
Cyril Leško, SNS
2 hlasov
41
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
42
Daniel Antolík, SNS
2 hlasov
43
Miroslav Sopko, NOVA
2 hlasov
44
Andrej Buday, SaS
1 hlasov
45
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
46
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
47
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
48
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
49
Stanislav Grega, NEKA
1 hlasov
50
Ondrej Gubač, NEKA
1 hlasov
51
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
52
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
53
Janette Langová, NOVA
1 hlasov
54
Andrej Tudor, KSS
1 hlasov
55
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
56
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
57
Ľudovít Malaga, NEKA
1 hlasov
58
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
59
Dušan Brhlík, NEKA
1 hlasov
60
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
61
Ľubomír Vaško, NOVA
1 hlasov
62
Jaroslav Uličný, SNS
1 hlasov
63
Igor Kreta, KSS
1 hlasov
64
Rudolf Voit, NEKA
1 hlasov
65
Marcel Jenča, SNS
1 hlasov
66
Pavol Kleban, SNS
1 hlasov
67
Peter Klein, NEKA
1 hlasov
68
Anton Klimko, NOVA
1 hlasov
69
Ladislav Babuščák, NOVA
70
Ján Katica, NEKA
71
Mária Klebanová, SNS
72
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
73
Patrik Tomič, NEKA
74
Ľuba Kráľová, NEKA
75
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
76
Radomír Kreheľ, NEKA
77
Viera Leščáková, NOVA
78
Stanislav Mathia, NOVA
79
Matúš Murajda, NEKA
80
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
81
Lukáš Priščák, SNS
82
Paulína Štefaničová, NOVA
83
Viera Vasiliaková, KSS
84
Stanislav Šváby, NOVA
85
Anton Demeter, SNS
86
František Janus, NEKA
87
Radovan Bačík, NEKA
88
Jiří Ballarin, NEKA
89
František Balog, SRÚS
90
Tibor Bažo, SRÚS
91
Radoslav Bednarčik, SNS
92
Ivan Benko, NEKA
93
Vladimír Borecký, NEKA
94
Pavel Mihaľák, NEKA
95
Milan Cimerman, Z-SNP
96
Alica Dragulová, NOVA
97
Vladimír Feľbaba, NOVA
98
Jozef Frankovský, NEKA
99
Štefan Hatok, NEKA
100
Ján Jacoš, 99%, PaS
101
Jozef Jakubík, 99%, PaS
102
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH

Volebná účasť

30,00 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 34,27 %
09.11. 2013 1. kolo 30,00 %