vyberte rok
Veľký Slavkovokres Poprad

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
32,42%
Peter Chudík Smer-SD
16,48%
Miroslav Škvarek SNS
12,09%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,34%
Andrej Gmitter NEKA
8,24%
Pavol Gašper NEKA
5,49%
František Bednár NAJ
4,95%
Ján Garaj NEKA
4,40%
Eduard Markovič NEKA
4,40%
František Oľha Šanca
2,20%
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

17,33
%
2017 1. kolo
9,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,33%
2013 1. kolo 9,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Tekáč, NEKA
59 hlasov
2
Peter Hritz, NEKA
56 hlasov
3
Jozef Janiga, NEKA
49 hlasov
4
Alena Madzinová, DS
40 hlasov
5
Štefan Pčola, NEKA
36 hlasov
6
Ingrid Lindemanová, SOĽ
34 hlasov
7
Michal Sýkora, NEKA
32 hlasov
8
Peter Brenišin, NEKA
27 hlasov
9
Dušan Nebus, SMER-SD
27 hlasov
10
Igor Wzoš, NEKA
25 hlasov
11
Anna Schlosserová, NEKA
24 hlasov
12
Martin Lajoš, SMER-SD
23 hlasov
13
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
14
Marián Barilla, NEKA
22 hlasov
15
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
16
Milan Baran, SMER-SD
21 hlasov
17
Gabriel Bodnár, NEKA
21 hlasov
18
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
19
Miroslav Škvarek, SNS
21 hlasov
20
Slavomír Kopáč, NEKA
20 hlasov
21
Ondrej Kavka, NEKA
19 hlasov
22
Milan Antaš, SOĽ
19 hlasov
23
Juraj Bondra, SMER-SD
19 hlasov
24
Pavol Gašper, NEKA
19 hlasov
25
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
26
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
27
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
16 hlasov
28
Edita Pilárová, NEKA
16 hlasov
29
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
30
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
31
Jozef Pavligovský, SMER-SD
13 hlasov
32
Jaroslav Švorc, SOĽ
12 hlasov
33
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
34
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
35
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
36
Jozef Benko, SNS
10 hlasov
37
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
38
Vladimír Ondruš, SMER-SD
10 hlasov
39
František Bednár, NAJ
10 hlasov
40
Marián Rušin, SMER-SD
9 hlasov
41
Eduard Markovič, NEKA
9 hlasov
42
Jozef Košický, NEKA
9 hlasov
43
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
44
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
45
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
46
Ján Šoltis, NEKA
8 hlasov
47
Ján Hroboň, NEKA
8 hlasov
48
Karin Jureková, NEKA
7 hlasov
49
Valér Neumeister, SOĽ
7 hlasov
50
Jozef Sabo, SOĽ
6 hlasov
51
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
52
Eugen Knotek, SNS
5 hlasov
53
Peter Mlynár, SNS
5 hlasov
54
Richard Kaprál, SNS
4 hlasov
55
Ján Kriššák, NAJ
4 hlasov
56
Martin Mlynár, NEKA
4 hlasov
57
Patrik Františka, SNS
4 hlasov
58
Marek Duda, NAJ
4 hlasov
59
Martin Jurčík, NEKA
3 hlasov
60
Ondrej Kovalčík, KSS
3 hlasov
61
Stanislav Baran, SOĽ
3 hlasov
62
Peter Michalík, SNS
3 hlasov
63
Emília Ringošová, ŠANCA
3 hlasov
64
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
65
Radoslav Ščuka, NP
3 hlasov
66
Tomáš Zelina, SNS
3 hlasov
67
Karol Dračka, KSS
3 hlasov
68
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
69
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
2 hlasov
70
Ivana Padarasová, NAJ
2 hlasov
71
Zuzana Hiznayová, SZ
1 hlasov
72
Jozef Križan, SOĽ
1 hlasov
73
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)
74
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
75
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...