Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
39,08%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33,33%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
10,34%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
6,90%
Dorota Bujňáková NP
4,60%
Anton Korba NEKA
3,45%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,15%
Jozef Mihalčin SĽS
1,15%
Štefan Straka KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Janiga, SMER - SD
34 hlasov
2
Peter Hritz, SMER - SD
30 hlasov
3
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
4
Michal Sýkora, SMER - SD
25 hlasov
5
Arne Kroták, NOVA
21 hlasov
6
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
7
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
8
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
9
Mária Trembáčová, NEKA
17 hlasov
10
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
11
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
12
Peter Brenišin, SMER - SD
15 hlasov
13
Ján Dravecký, NOVA
14 hlasov
14
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
13 hlasov
15
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
16
Peter Dujava, NEKA
11 hlasov
17
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
18
Vladimír Ondruš, SMER - SD
9 hlasov
19
Rudolf Abrahám, SMER - SD
9 hlasov
20
Slavomír Kopáč, NEKA
9 hlasov
21
Slavomír Božoň, SaS
8 hlasov
22
Danka Vančišinová, SMER - SD
8 hlasov
23
Anna Ondrušeková, NEKA
6 hlasov
24
Milan Antaš, SOĽ
6 hlasov
25
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
26
Peter Jakubčák, KSS
6 hlasov
27
Ladislav Trembáč, SMS
5 hlasov
28
Ladislav Moravčík, NEKA
4 hlasov
29
Veronika Brijová, SNS
3 hlasov
30
Jana Dudová, NOVA
2 hlasov
31
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Jozef Teplický, SNS
2 hlasov
33
Rastislav Wolf, SĽS
2 hlasov
34
Mária Ilenčíková, NEKA
1 hlasov
35
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
1 hlasov
36
Richard Koky, NEKA
1 hlasov
37
Milan Korenko, SĽS
1 hlasov
38
Milan Marečák, SMS
1 hlasov
39
Miroslav Ščurka, KSS
1 hlasov
40
Ján Kuchta, SĽS
1 hlasov
41
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlasov
42
Branislav Švec, NOVA
1 hlasov
43
Mário Kovalčík, NEKA
1 hlasov
44
Peter Roth, OKS
1 hlasov
45
Martin Ščuka, SRK
46
Iveta Martonová, 99%, PaS
47
Elena Bačkorová, SĽS
48
František Bednár, SĽS
49
Daniel Abaffy, SĽS
50
Anna Jablonovská, SĽS
51
Kamil Horváth, SRK
52
Marek Jackanič, ÚSVIT

Volebná účasť

17,33
%
2017 1. kolo
9,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,33%
2013 1. kolo 9,32%