Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
71,29%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
13,60%
Martin Červenka NEKA
5,94%
Roland Hakszer NEKA
3,52%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
1,83%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
1,76%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
1,17%
Roman Chudý ŽIVOT
0,37%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,29%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Polák, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 547 hlasov
2
Zoltán Hájos, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 224 hlasov
3
Peter Balázs, Magyar Fórum - Maďarské fórum
1 221 hlasov
4
Iván Fenes, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 137 hlasov
5
József Menyhárt, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 064 hlasov
6
József Nagy, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
896 hlasov
7
László Bacsó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
809 hlasov
8
Gergő Holényi, NEKA
763 hlasov
9
Csaba Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
645 hlasov
10
Ladislav Balódi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
539 hlasov
11
László Bindics, Magyar Fórum - Maďarské fórum
463 hlasov
12
Tibor Both, Socialisti.sk
438 hlasov
13
Juraj Vajai, SOM Slovensko
417 hlasov
14
Erika Szelle, NEKA
412 hlasov
15
Boris Benkovič, Hlas - sociálna demokracia
235 hlasov
16
Henrieta Földesová, NEKA
232 hlasov
17
Oskár Bereczk, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
223 hlasov
18
Csaba Penczinger, NEKA
178 hlasov
19
Rita Őri, NEKA
177 hlasov
20
Roland Hakszer, NEKA
168 hlasov
21
Peter Pollák, Progresívne Slovensko
155 hlasov
22
Marian Bölcs, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
149 hlasov
23
Tibor Iró, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
141 hlasov
24
Robert Tánczos, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
138 hlasov
25
Krisztián Váradi, Progresívne Slovensko
137 hlasov
26
Tomáš Lengyel, Hlas - sociálna demokracia
115 hlasov
27
Csaba Ollári, NEKA
110 hlasov
28
Patrik Dubovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
105 hlasov
29
Ernest Tóth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
91 hlasov
30
Peter Štuller, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
78 hlasov
31
František Sztruhár, Magyar Fórum - Maďarské fórum
70 hlasov
32
Rudolf Matejčík, SMER - SD
67 hlasov
33
Erika Razgyelová, Hlas - sociálna demokracia
60 hlasov
34
Iveta Fajnorová, NEKA
59 hlasov
35
Ľudovít Póda, NEKA
58 hlasov
36
Juraj Pohár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
55 hlasov
37
Ján Slanina, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
52 hlasov
38
Juraj Morvay, Hlas - sociálna demokracia
50 hlasov
39
Peter Varsányi, NEKA
49 hlasov
40
Michal Deraj, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
47 hlasov
41
Emília Danišová, NEKA
46 hlasov
42
Slavomír Blažek, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
43
Tomáš Miške, Progresívne Slovensko
39 hlasov
44
Karmen Procházková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
33 hlasov
45
Igor Rymarenko, SRDCE - SNJ - sv
19 hlasov

Volebná účasť

40,87 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,87 %
04.11. 2017 1. kolo 17,36 %
23.11. 2013 2. kolo 17,28 %
09.11. 2013 1. kolo 15,96 %