Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
28,45%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
25,04%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
22,48%
Martin Kusenda NEKA
6,83%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,84%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,27%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,56%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,13%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,28%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,85%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
188 hlasov
2
Martin Čepček, ŽIVOT
130 hlasov
3
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
123 hlasov
4
Peter Oremus, NEKA
93 hlasov
5
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
91 hlasov
6
Štefan Štefek, NEKA
90 hlasov
7
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
88 hlasov
8
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
85 hlasov
9
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
80 hlasov
10
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
78 hlasov
11
Jozef Dvonč, NEKA
77 hlasov
12
Martin Bóri, REPUBLIKA
76 hlasov
13
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
74 hlasov
14
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
74 hlasov
15
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
70 hlasov
16
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
66 hlasov
17
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
65 hlasov
18
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
61 hlasov
19
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
61 hlasov
20
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
21
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
22
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
57 hlasov
23
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
56 hlasov
24
Peter Košťál, NEKA
51 hlasov
25
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
26
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
47 hlasov
27
Štefan Korman, NEKA
47 hlasov
28
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
46 hlasov
29
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
30
Peter Andel, Progresívne Slovensko
45 hlasov
31
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
32
Martin Balko, Progresívne Slovensko
45 hlasov
33
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
44 hlasov
34
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
43 hlasov
35
Ľubomír Moravčík, NEKA
42 hlasov
36
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
41 hlasov
37
Šimon Kónya, NEKA
41 hlasov
38
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
39
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
39 hlasov
40
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
38 hlasov
41
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
42
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
43
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
44
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
34 hlasov
45
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
34 hlasov
46
Marta Rácová, NEKA
33 hlasov
47
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
48
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
32 hlasov
49
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
30 hlasov
50
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
30 hlasov
51
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
28 hlasov
52
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
27 hlasov
53
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
54
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
26 hlasov
55
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
25 hlasov
56
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
57
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
24 hlasov
58
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
24 hlasov
59
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
23 hlasov
60
Miroslav Gut, NEKA
23 hlasov
61
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
23 hlasov
62
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
22 hlasov
63
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
64
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
65
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
21 hlasov
66
Lívia Šumichrastová, NEKA
21 hlasov
67
Soňa Ďuríková, NEKA
20 hlasov
68
Erik Blaško, NK/NEKA
20 hlasov
69
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
70
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
71
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
72
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
18 hlasov
73
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
18 hlasov
74
Darina Zlatošová, NK/NEKA
17 hlasov
75
Radoslav Kriváček, NEKA
16 hlasov
76
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
77
Peter Božík, Hnutie ONÁS
16 hlasov
78
Peter Pukan, REPUBLIKA
16 hlasov
79
Jarmila Králová, NEKA
16 hlasov
80
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
81
Martin Skovajsa, NEKA
16 hlasov
82
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
16 hlasov
83
Ladislav Turba, NEKA
16 hlasov
84
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
15 hlasov
85
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
15 hlasov
86
Juraj Švarc, NEKA
14 hlasov
87
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
14 hlasov
88
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
89
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
13 hlasov
90
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
13 hlasov
91
Igor Husár, REPUBLIKA
12 hlasov
92
Milan Chmelár, NEKA
11 hlasov
93
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
94
Pavol Mada, NEKA
11 hlasov
95
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
10 hlasov
96
Jana Pukanová, REPUBLIKA
10 hlasov
97
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
9 hlasov
98
Dušan Tóth, NEKA
9 hlasov
99
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
9 hlasov
100
Miloš Macho, NK/NEKA
8 hlasov
101
Peter Paučo, NK/NEKA
8 hlasov
102
Oľga Paučová, NK/NEKA
8 hlasov
103
Peter Šedovič, NK/NEKA
7 hlasov
104
Juraj Vízy, NK/NEKA
7 hlasov
105
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
6 hlasov
106
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov

Volebná účasť

54,36 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,36 %
04.11. 2017 1. kolo 28,71 %
23.11. 2013 2. kolo 16,81 %
09.11. 2013 1. kolo 16,24 %