Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
37,92%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
25,00%
Milan Belica NEKA
11,24%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
7,78%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,30%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,11%
Martin Kusenda NEKA
2,99%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,79%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,67%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,08%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
396 hlasov
2
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
331 hlasov
3
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
230 hlasov
4
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
213 hlasov
5
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
212 hlasov
6
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
202 hlasov
7
Marek Šimunek, NEKA
191 hlasov
8
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
186 hlasov
9
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
154 hlasov
10
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
138 hlasov
11
Otokar Klein, NEKA
109 hlasov
12
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
95 hlasov
13
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
95 hlasov
14
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
72 hlasov
15
Judita Laššáková, NEKA
69 hlasov
16
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
67 hlasov
17
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
65 hlasov
18
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
62 hlasov
19
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
56 hlasov
20
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
56 hlasov
21
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
55 hlasov
22
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
55 hlasov
23
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
24
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
25
Marcel Filaga, NEKA
36 hlasov
26
Stanislav Petráš, NEKA
36 hlasov
27
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
28
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
31 hlasov
29
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
30 hlasov
30
Gabriel Katona, NEKA
29 hlasov
31
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
32
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
28 hlasov
33
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
34
Michal Prešinský, REPUBLIKA
27 hlasov
35
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
36
Miloš Rybár, NEKA
27 hlasov
37
Ivan Katona, NEKA
26 hlasov
38
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
39
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
25 hlasov
40
Jozef Zaťko, NK/NEKA
21 hlasov
41
Martin Búry, NEKA
20 hlasov
42
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
20 hlasov
43
Alena Jaššová, REPUBLIKA
19 hlasov
44
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
19 hlasov
45
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
46
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
18 hlasov
47
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
18 hlasov
48
Peter Podbehlý, NEKA
17 hlasov
49
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
50
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
15 hlasov
51
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
15 hlasov
52
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
53
Pavol Timko, REPUBLIKA
12 hlasov
54
Richard Gajdoš, NEKA
12 hlasov
55
Denis Gondžala, REPUBLIKA
11 hlasov
56
Adam Meško, DOMOV-NS
11 hlasov
57
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
11 hlasov
58
Peter Chmelo, REPUBLIKA
11 hlasov
59
František Slávik, Progresívne Slovensko
10 hlasov
60
Erik Kliment, NEKA
10 hlasov
61
Miroslav Kleman, NK/NEKA
10 hlasov
62
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
10 hlasov
63
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
10 hlasov
64
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
65
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
66
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
67
Dušan Pukanec, NK/NEKA
9 hlasov
68
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
69
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
8 hlasov
70
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov

Volebná účasť

38,75 %

Historický vývoj

29.10. 2022 38,75 %
04.11. 2017 1. kolo 22,02 %
23.11. 2013 2. kolo 10,71 %
09.11. 2013 1. kolo 17,90 %