Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
80,25%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
5,25%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
3,09%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
2,47%
Tomáš Janco REPUBLIKA
2,16%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
2,16%
Juraj Sinay NEKA
1,85%
Ivan Hriczko SIM
1,54%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
0,93%
Vladislav Stanko NEKA
0,31%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Kocsis, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
280 hlasov
2
Csaba Furik, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
277 hlasov
3
Peter Pandy, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
277 hlasov
4
Karol Pataky, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
267 hlasov
5
Jozef Želinský, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
242 hlasov
6
Ján Juhász, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
212 hlasov
7
József Kopasz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
212 hlasov
8
Gejza Sačko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
205 hlasov
9
Gabriela Zvolenská, NEKA
48 hlasov
10
Melinda Erdélyi Török, Magyar Fórum - Maďarské fórum
34 hlasov
11
Marek Čižmár, NEKA
30 hlasov
12
Tibor Šikora, SMER - SD, SME RODINA
24 hlasov
13
Katarína Albertová, Socialisti.sk
22 hlasov
14
Štefan Bűti, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
20 hlasov
15
Mária Krupská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
16
Martin Dzielavský, SMER - SD, SME RODINA
17 hlasov
17
Marián Sabó, SMER - SD, SME RODINA
15 hlasov
18
Marek Dragula, SaS, Progresívne...
14 hlasov
19
Peter Barilla, SMER - SD, SME RODINA
14 hlasov
20
Zuzana Cingeľová, Socialisti.sk
12 hlasov
21
Juraj Banik, Socialisti.sk
11 hlasov
22
Ladislav Ivan, NEKA
11 hlasov
23
Jozef Tóth, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
24
Milan Leško, REPUBLIKA
9 hlasov
25
Róbert Puci, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
26
Július Hajdu, SMER - SD, SME RODINA
9 hlasov
27
Róbert Vass, NEKA
9 hlasov
28
Miloš Ferko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
8 hlasov
29
Patrik Prokopovič, NEKA
7 hlasov
30
Jindřich Sosna, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
31
Milan Filip, NK/NEKA
6 hlasov
32
Marianna Babiaková Kapcalová, NEKA
6 hlasov
33
Peter Bobík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
34
Peter Bačkovský, SaS, Progresívne...
6 hlasov
35
Magdaléna Haburová, NEKA
6 hlasov
36
Marta Rusnáková, Hnutie ONÁS
5 hlasov
37
Vladimír Seman, NEKA
5 hlasov
38
Peter Onuščák, SaS, Progresívne...
5 hlasov
39
Rastislav Jílek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
40
Dominik Frajkor, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
41
Peter Sovák, KDH
4 hlasov
42
Slavomír Illeš, SNS
4 hlasov
43
Erik Biž, KDH
4 hlasov
44
Tibor Filko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
45
Milan Malý, KSS
4 hlasov
46
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
47
František Čuchráč, NEKA
4 hlasov
48
Martin Galgoczy, KDH
3 hlasov
49
Milan Mika, NEKA
2 hlasov
50
Andrej Puci, Demokrati Slovenska
2 hlasov
51
Marek Kožuch, NEKA
2 hlasov
52
Marek Andráš, NEKA
2 hlasov
53
Ján Dobránsky, KDH
2 hlasov
54
Juraj Lenhardt, SaS, Progresívne...
2 hlasov
55
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Metod Ševčík, NEKA
1 hlasov
57
Denisa Maková, KSS
1 hlasov
58
Cyril Korpesio, NEKA
1 hlasov
59
Blažej Béda, NK/NEKA
1 hlasov
60
Mário Schreiter, KSS
61
Mária Kolesarová, KSS

Volebná účasť

64,09 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,09 %
04.11. 2017 1. kolo 24,46 %
23.11. 2013 2. kolo 9,87 %
09.11. 2013 1. kolo 16,41 %