Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
76,92%
Rudolf Bauer KDS
23,08%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
71,72%
Rudolf Bauer KDS
16,16%
Dominika Palaščáková NOVA
3,03%
Jozef Holečko NEKA
3,03%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,02%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,02%
Lukáš Sisák KSS
1,01%
Ivan Kuhn OKS
1,01%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
80 hlasov
2
József Kopasz, SMK-MKP
73 hlasov
3
Mária Szuperák, SMK-MKP
64 hlasov
4
Ladislav Illés, SMK-MKP
64 hlasov
5
László Farkas, SMK-MKP
60 hlasov
6
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
56 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
37 hlasov
8
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
9
Štefan Duč, NEKA
20 hlasov
10
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
11
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
12
Jozef Horváth, SMER - SD
17 hlasov
13
Tichomír Kačo, NEKA
12 hlasov
14
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
15
Edita Anthony, SaS
7 hlasov
16
Štefan Tatranský, KSS
5 hlasov
17
Peter Pető, NEKA
5 hlasov
18
Robert Engel, NEKA
5 hlasov
19
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
20
Róbert Puci, SMER - SD
4 hlasov
21
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
22
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
23
Martin Galgoczy, NEKA
3 hlasov
24
Juraj Sobek, SMER - SD
3 hlasov
25
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
26
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
27
Vladimír Dvorový, SMER - SD
2 hlasov
28
Marek Čižmár, NEKA
2 hlasov
29
Ľubomír Bulla, NEKA
2 hlasov
30
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasov
31
Igor Balog, SRÚS
2 hlasov
32
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
33
Ján Lukáč, SMS
2 hlasov
34
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
35
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
36
Jana Mondiková, SMER - SD
2 hlasov
37
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
39
Rastislav Petrovič, SMER - SD
1 hlasov
40
Gejza Gore, NEKA
1 hlasov
41
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
42
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
43
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
44
František Tomko, NEKA
1 hlasov
45
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
46
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
47
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
48
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
49
Marián Kolesár, NEKA
1 hlasov
50
Magdaléna Haburová, NEKA
51
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
52
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
53
Juraj Selecký, NEKA
54
Jaroslav Soták, NEKA
55
Pavel Szijjártó, SĽS
56
Ladislav Szilágyi, SaS
57
František Kolbaský, ÚSVIT
58
Ľubomír Princík, NEKA
59
Andrej Kocák, MS
60
Vladimír Juroš, MS
61
Tibor Jánošík, NOVA
62
Matúš Hada, KĽS
63
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
64
Zlatica Čeplíková, NEKA
65
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
66
Martin Begala, NEKA
67
Katarína Mischurová, NEKA

Volebná účasť

24,46
%
2017 1. kolo
9,87
%
2013 2. kolo
16,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,46%
2013 2. kolo 9,87%
2013 1. kolo 16,41%