Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
85,37%
Rudolf Bauer KDS
14,63%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
69,77%
Rudolf Bauer KDS
13,18%
Dominika Palaščáková NOVA
6,20%
Jaroslav Džunko NEKA
3,10%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,33%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,33%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,33%
Jozef Holečko NEKA
0,78%
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
91 hlasov
2
József Kopasz, SMK-MKP
77 hlasov
3
Ladislav Illés, SMK-MKP
75 hlasov
4
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
55 hlasov
5
László Farkas, SMK-MKP
54 hlasov
6
Mária Szuperák, SMK-MKP
49 hlasov
7
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
42 hlasov
8
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
40 hlasov
9
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
10
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
11
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
12
Jozef Horváth, SMER - SD
25 hlasov
13
Štefan Duč, NEKA
23 hlasov
14
Róbert Puci, SMER - SD
20 hlasov
15
Ladislav Bodnár, NEKA
11 hlasov
16
Juraj Sobek, SMER - SD
10 hlasov
17
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
18
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
19
Pavel Szijjártó, SĽS
5 hlasov
20
Ladislav Szilágyi, SaS
5 hlasov
21
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
22
Jana Mondiková, SMER - SD
5 hlasov
23
Edita Anthony, SaS
4 hlasov
24
Ľudovít Tóth, SĽS
4 hlasov
25
Ján Lukáč, SMS
4 hlasov
26
Tichomír Kačo, NEKA
4 hlasov
27
Vladimír Dvorový, SMER - SD
4 hlasov
28
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
29
Peter Pető, NEKA
4 hlasov
30
Rastislav Petrovič, SMER - SD
4 hlasov
31
Michaela Kapustníková, NOVA
4 hlasov
32
Juraj Selecký, NEKA
4 hlasov
33
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
34
Štefan Tatranský, KSS
4 hlasov
35
Terézia Kačová, NOVA
4 hlasov
36
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
37
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
38
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasov
39
Martin Begala, NEKA
3 hlasov
40
Igor Balog, SRÚS
3 hlasov
41
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasov
42
František Kolbaský, ÚSVIT
3 hlasov
43
Andrej Kocák, MS
3 hlasov
44
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
45
Jaroslav Soták, NEKA
2 hlasov
46
Miroslav Tóth, SMER - SD
2 hlasov
47
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
48
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
49
Juliana Pašková, NEKA
1 hlasov
50
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
51
František Tomko, NEKA
1 hlasov
52
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
53
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
54
Marián Kolesár, NEKA
1 hlasov
55
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
57
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
58
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
59
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
60
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
61
Matúš Hada, KĽS
62
Ľubomír Princík, NEKA
63
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
64
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
65
Katarína Mischurová, NEKA
66
Miloš Kubica, NEKA
67
Marián Ferčák, ĽS-HZDS

Volebná účasť

23,17
%
2017 1. kolo
9,72
%
2013 2. kolo
16,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,17%
2013 2. kolo 9,72%
2013 1. kolo 16,21%