vyberte rok
Veľký Ďurokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Uhrík ĽSNS
35,38%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
28,21%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
15,90%
Peter Oremus NEKA
14,36%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,10%
Ľászló Hajdu MKDA
1,03%
Iván Farkas SMK
0,51%
Ján Marko NP
0,51%

Volebná účasť

17,92
%
2017 1. kolo
9,75
%
2013 2. kolo
8,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,92%
2013 2. kolo 9,75%
2013 1. kolo 8,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
54 hlasov
2
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
3
Igor Éder, NEKA
44 hlasov
4
Igor Gogora, NEKA
43 hlasov
5
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
42 hlasov
6
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
7
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
37 hlasov
8
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36 hlasov
9
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
10
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
11
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
12
Igor Varga, NEKA
32 hlasov
13
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
14
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
15
Erika Sulinová, NEKA
27 hlasov
16
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
17
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
18
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
19
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
20
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
21
Ján Krtík, NEKA
22 hlasov
22
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
19 hlasov
23
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
24
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
25
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
26
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
27
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
28
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
29
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
30
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
31
Michal Ivanický, KSS
11 hlasov
32
Zita Cseri, NEKA
11 hlasov
33
Tibor Csenger, SMK-MKP
10 hlasov
34
Ján Kútik, KSS
10 hlasov
35
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
36
Marianna Šedivá, NEKA
9 hlasov
37
Ondrej Juhász, NEKA
9 hlasov
38
Pál Zachar, NEKA
7 hlasov
39
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
40
Ladislav Vörös, KSS
6 hlasov
41
Ján Hamar, KSS
6 hlasov
42
Miroslav Kamenský, KSS
4 hlasov
43
Dezső Pálffy, SMK-MKP
4 hlasov
44
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
3 hlasov
45
Beáta Kiss, SMK-MKP
3 hlasov
46
Peter Köpöncei, SMK-MKP
1 hlasov