Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
91,59%
Milan Belica SMER - SD
8,41%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
72,63%
Milan Belica SMER - SD
20,11%
Peter Oremus NEKA
3,35%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,68%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,12%
Viliam Mokraň KĽS
1,12%
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Balkó, SMK-MKP
105 hlasov
2
Ladislav Prešinský, NEKA
78 hlasov
3
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
77 hlasov
4
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
68 hlasov
5
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
65 hlasov
6
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
54 hlasov
7
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
48 hlasov
8
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
47 hlasov
9
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
42 hlasov
10
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
41 hlasov
11
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
41 hlasov
12
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
41 hlasov
13
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
39 hlasov
14
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
38 hlasov
15
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
36 hlasov
16
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
34 hlasov
17
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
33 hlasov
18
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
25 hlasov
19
Peter Oremus, NEKA
17 hlasov
20
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
13 hlasov
21
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
9 hlasov
22
Ivan Habiňák, SNS
8 hlasov
23
Jozef Šiška, KSS
8 hlasov
24
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
8 hlasov
25
Miloslav Horka, SNS
7 hlasov
26
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
7 hlasov
27
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
7 hlasov
28
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
7 hlasov
29
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
6 hlasov
30
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
6 hlasov
31
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
6 hlasov
32
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
5 hlasov
33
Miroslav Timko, KSS
5 hlasov
34
Eva Antošová, SNS
5 hlasov
35
Marta Miklošková, KDS
5 hlasov
36
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
37
Pavol Dávid, SMS
4 hlasov
38
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
3 hlasov
39
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
40
Stanislav Hamar, SNS
3 hlasov
41
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
42
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Dušan Janek, KSS
3 hlasov
44
Eduard Kolesár, ASV
3 hlasov
45
Vladimír Lauko, SNS
3 hlasov
46
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
3 hlasov
47
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
48
Vladislav Borík, SOĽ
2 hlasov
49
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
50
Milan Greguš, SNS
2 hlasov
51
Milan Chalachan, SMS
2 hlasov
52
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
2 hlasov
53
Jaroslav Lopata, KSS
2 hlasov
54
Ivana Matušková, SMS
2 hlasov
55
Juraj Gajdoš, SNS
1 hlasov
56
Anton Žikla, KSS
1 hlasov
57
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
58
Pavol Otepka, ASV
1 hlasov
59
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
60
Ján Kollár, KSS
1 hlasov
61
Viliam Mokraň, KĽS
1 hlasov
62
Lenka Slováčiková, NaS - ns
1 hlasov
63
Anna Čagalová, SNS
1 hlasov
64
Juraj Uhrín, SĽS
1 hlasov
65
Milena Candráková, KSS
66
Jaroslav Lörinčík, KSS
67
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
68
Peter Spišiak, NaS - ns
69
Miloslav Slováčik, NaS - ns
70
Oľga Otrasová, KSS
71
Oľga Froncová, SNS
72
Martin Mikuláš, SNS
73
Jozef Čapla, SNS

Volebná účasť

24,64
%
2017 1. kolo
16,29
%
2013 2. kolo
13,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,64%
2013 2. kolo 16,29%
2013 1. kolo 13,08%