Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
40,51%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
23,63%
Milan Belica NEKA
15,92%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
5,95%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,47%
Martin Kusenda NEKA
3,38%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,73%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,45%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,64%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,32%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
160 hlasov
2
Štefan Korman, NEKA
136 hlasov
3
Šimon Kónya, NEKA
103 hlasov
4
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
82 hlasov
5
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
72 hlasov
6
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
70 hlasov
7
Štefan Štefek, NEKA
67 hlasov
8
Jozef Dvonč, NEKA
63 hlasov
9
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
51 hlasov
10
Peter Oremus, NEKA
44 hlasov
11
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
12
Ľubomír Moravčík, NEKA
37 hlasov
13
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
14
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
15
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
16
Martin Balko, Progresívne Slovensko
33 hlasov
17
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
18
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
32 hlasov
19
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
30 hlasov
20
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
21
Peter Andel, Progresívne Slovensko
28 hlasov
22
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
27 hlasov
23
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
24
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
25
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
26
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
24 hlasov
27
Marta Rácová, NEKA
24 hlasov
28
Erik Blaško, NK/NEKA
24 hlasov
29
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
24 hlasov
30
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
31
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
32
Peter Košťál, NEKA
23 hlasov
33
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
22 hlasov
34
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
22 hlasov
35
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
36
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
37
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
38
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
20 hlasov
39
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
40
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
19 hlasov
41
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
19 hlasov
42
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
43
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
18 hlasov
44
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
18 hlasov
45
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
18 hlasov
46
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
17 hlasov
47
Martin Bóri, REPUBLIKA
17 hlasov
48
Soňa Ďuríková, NEKA
16 hlasov
49
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
50
Juraj Švarc, NEKA
16 hlasov
51
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
16 hlasov
52
Ladislav Turba, NEKA
15 hlasov
53
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
15 hlasov
54
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
15 hlasov
55
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
15 hlasov
56
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
57
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
58
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
14 hlasov
59
Radoslav Kriváček, NEKA
13 hlasov
60
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
61
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
62
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
63
Miroslav Gut, NEKA
12 hlasov
64
Jana Pukanová, REPUBLIKA
12 hlasov
65
Lívia Šumichrastová, NEKA
12 hlasov
66
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
67
Pavol Mada, NEKA
11 hlasov
68
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
11 hlasov
69
Dušan Tóth, NEKA
11 hlasov
70
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
11 hlasov
71
Peter Pukan, REPUBLIKA
11 hlasov
72
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
73
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
74
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
10 hlasov
75
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
76
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
77
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
78
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
9 hlasov
79
Milan Chmelár, NEKA
9 hlasov
80
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
9 hlasov
81
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
82
Martin Skovajsa, NEKA
9 hlasov
83
Peter Šedovič, NK/NEKA
9 hlasov
84
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
9 hlasov
85
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
9 hlasov
86
Martin Čepček, ŽIVOT
8 hlasov
87
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
8 hlasov
88
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
8 hlasov
89
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
8 hlasov
90
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
91
Igor Husár, REPUBLIKA
7 hlasov
92
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
7 hlasov
93
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
7 hlasov
94
Oľga Paučová, NK/NEKA
7 hlasov
95
Jarmila Králová, NEKA
7 hlasov
96
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
5 hlasov
97
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
4 hlasov
98
Peter Paučo, NK/NEKA
3 hlasov
99
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
3 hlasov
100
Peter Božík, Hnutie ONÁS
3 hlasov
101
Darina Zlatošová, NK/NEKA
2 hlasov
102
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
103
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
104
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
105
Miloš Macho, NK/NEKA
2 hlasov
106
Juraj Vízy, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

53,96 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,96 %
04.11. 2017 1. kolo 24,64 %
23.11. 2013 2. kolo 16,29 %
09.11. 2013 1. kolo 13,08 %