vyberte rok
Veľký Blhokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
55,96%
Marian Kotleba ĽSNS
11,40%
Jozef Šimko NEKA
11,40%
Igor Kašper NEKA
6,74%
Martin Juhaniak NEKA
5,18%
Pavel Greksa NEKA
3,11%
Milan Urbáni SMS
2,07%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,55%
Miroslav Gálik NAS
1,04%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,52%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,52%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,52%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

22,69
%
2017 1. kolo
13,41
%
2013 2. kolo
13,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,69%
2013 2. kolo 13,41%
2013 1. kolo 13,73%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
100 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
90 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
81 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
67 hlasov
5
Csaba Csízi, MOST - HÍD
51 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
47 hlasov
7
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
43 hlasov
8
Ladislav Lang, MOST - HÍD
37 hlasov
9
Aladár Bari, MOST - HÍD
32 hlasov
10
Michal Bagačka, SMER-SD
31 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
28 hlasov
12
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
28 hlasov
13
Vojtech Szajkó, SRK
20 hlasov
14
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
19 hlasov
15
Peter Mináč, SMER-SD
17 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
17
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
18
Ivan Hazucha, SMER-SD
11 hlasov
19
Ján Lichanec, NEKA
10 hlasov
20
Aneta Vargicová, SNS
9 hlasov
21
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
22
Miroslava Vargová, NEKA
9 hlasov
23
Lukáš Kvietok, SMER-SD
8 hlasov
24
Gejza Mede, NEKA
8 hlasov
25
Katarína Moncoľová, NEKA
7 hlasov
26
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
28
Dušan Hlinka, SMER-SD
7 hlasov
29
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
30
Stanislava Zvarová, SMER-SD
6 hlasov
31
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
32
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
33
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
34
Miroslava Grendelová, KSS
5 hlasov
35
Stanislav Krahulec, NEKA
5 hlasov
36
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
39
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
4 hlasov
40
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
41
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Anatolij Jefimov, KSS
3 hlasov
43
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
44
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
45
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
46
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
47
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
48
Zdenek Očovan, NAJ
49
Alena Pivovarčiová, NP