Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
23,50%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
23,43%
Milan Belica NEKA
22,61%
Martin Kusenda NEKA
13,37%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,20%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,79%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,72%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,41%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,79%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,76%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
666 hlasov
2
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
660 hlasov
3
Milan Chmelár, NEKA
272 hlasov
4
Radoslav Kriváček, NEKA
239 hlasov
5
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
227 hlasov
6
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
211 hlasov
7
Ľubomír Moravčík, NEKA
186 hlasov
8
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
177 hlasov
9
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
176 hlasov
10
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
172 hlasov
11
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
169 hlasov
12
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
169 hlasov
13
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
161 hlasov
14
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
155 hlasov
15
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
153 hlasov
16
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
148 hlasov
17
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
147 hlasov
18
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
144 hlasov
19
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
144 hlasov
20
Jozef Dvonč, NEKA
139 hlasov
21
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
122 hlasov
22
Peter Oremus, NEKA
122 hlasov
23
Štefan Štefek, NEKA
119 hlasov
24
Juraj Švarc, NEKA
117 hlasov
25
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
111 hlasov
26
Štefan Korman, NEKA
104 hlasov
27
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
94 hlasov
28
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
92 hlasov
29
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
91 hlasov
30
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
91 hlasov
31
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
84 hlasov
32
Šimon Kónya, NEKA
83 hlasov
33
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
78 hlasov
34
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
76 hlasov
35
Peter Košťál, NEKA
73 hlasov
36
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
71 hlasov
37
Marta Rácová, NEKA
69 hlasov
38
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
69 hlasov
39
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
69 hlasov
40
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
68 hlasov
41
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
67 hlasov
42
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
64 hlasov
43
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
64 hlasov
44
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
62 hlasov
45
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
62 hlasov
46
Peter Andel, Progresívne Slovensko
61 hlasov
47
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
61 hlasov
48
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
58 hlasov
49
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
58 hlasov
50
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
57 hlasov
51
Martin Balko, Progresívne Slovensko
56 hlasov
52
Peter Pukan, REPUBLIKA
51 hlasov
53
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
49 hlasov
54
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
49 hlasov
55
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
49 hlasov
56
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
47 hlasov
57
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
46 hlasov
58
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
46 hlasov
59
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
46 hlasov
60
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
46 hlasov
61
Erik Blaško, NK/NEKA
45 hlasov
62
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
44 hlasov
63
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
43 hlasov
64
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
40 hlasov
65
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
40 hlasov
66
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
39 hlasov
67
Soňa Ďuríková, NEKA
39 hlasov
68
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
39 hlasov
69
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
38 hlasov
70
Jarmila Králová, NEKA
37 hlasov
71
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
35 hlasov
72
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
35 hlasov
73
Jana Pukanová, REPUBLIKA
34 hlasov
74
Lívia Šumichrastová, NEKA
33 hlasov
75
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
33 hlasov
76
Igor Husár, REPUBLIKA
32 hlasov
77
Martin Bóri, REPUBLIKA
32 hlasov
78
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
31 hlasov
79
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
31 hlasov
80
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
81
Pavol Mada, NEKA
31 hlasov
82
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
83
Martin Čepček, ŽIVOT
30 hlasov
84
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
29 hlasov
85
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
86
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
26 hlasov
87
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
25 hlasov
88
Ladislav Turba, NEKA
24 hlasov
89
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
90
Peter Paučo, NK/NEKA
23 hlasov
91
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
21 hlasov
92
Martin Skovajsa, NEKA
21 hlasov
93
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
21 hlasov
94
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
95
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
96
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
20 hlasov
97
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
20 hlasov
98
Peter Šedovič, NK/NEKA
18 hlasov
99
Miloš Macho, NK/NEKA
17 hlasov
100
Miroslav Gut, NEKA
16 hlasov
101
Peter Božík, Hnutie ONÁS
15 hlasov
102
Darina Zlatošová, NK/NEKA
14 hlasov
103
Dušan Tóth, NEKA
12 hlasov
104
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
11 hlasov
105
Oľga Paučová, NK/NEKA
10 hlasov
106
Juraj Vízy, NK/NEKA
9 hlasov

Volebná účasť

46,84 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,84 %
04.11. 2017 1. kolo 26,46 %
23.11. 2013 2. kolo 11,18 %
09.11. 2013 1. kolo 12,57 %