Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
46,55%
Martin Červenka NEKA
21,53%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
21,44%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
2,83%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
2,27%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
1,79%
Roland Hakszer NEKA
1,79%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,85%
Roman Chudý ŽIVOT
0,76%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
628 hlasov
2
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
504 hlasov
3
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
452 hlasov
4
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
431 hlasov
5
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
342 hlasov
6
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
317 hlasov
7
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
247 hlasov
8
Peter Paška, NEKA
137 hlasov
9
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
108 hlasov
10
Juraj Bottka, NEKA
103 hlasov
11
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
94 hlasov
12
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
88 hlasov
13
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
87 hlasov
14
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
87 hlasov
15
Valéria Mýtniková, NEKA
86 hlasov
16
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
85 hlasov
17
Maroš Kollárik, NEKA
84 hlasov
18
Michael Boško, Progresívne Slovensko
82 hlasov
19
Miroslav Štibráni, NEKA
65 hlasov
20
Marta Vajdová, NEKA
65 hlasov
21
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
61 hlasov
22
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
58 hlasov
23
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
55 hlasov
24
Matej Godáň, NEKA
54 hlasov
25
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
52 hlasov
26
Slávka Kramárová, SNS
51 hlasov
27
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
48 hlasov
28
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
48 hlasov
29
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
48 hlasov
30
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
44 hlasov
31
Martin Tomčányi, NEKA
37 hlasov
32
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
36 hlasov
33
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
35 hlasov
34
Ľuboš Šúry, SMER - SD
34 hlasov
35
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
31 hlasov
36
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
31 hlasov
37
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
38
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
30 hlasov
39
Vladimír Danko, ŽIVOT
28 hlasov
40
Roman Súkeník, SMER - SD
26 hlasov
41
Anton Vizváry, NK/NEKA
21 hlasov
42
Milan Zeleňák, ŽIVOT
16 hlasov
43
Svätopluk Vašečka, SNS
16 hlasov

Volebná účasť

32,33 %

Historický vývoj

29.10. 2022 32,33 %
04.11. 2017 1. kolo 17,27 %
23.11. 2013 2. kolo 14,67 %
09.11. 2013 1. kolo 15,67 %