vyberte rok
Veľké Trakanyokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
55,93%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
34,46%
Róbert Bačinský NEKA
2,82%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,69%
Jozef Bobík NEKA
1,13%
Oliver Petrík JĽSS
1,13%
Jozef Červenák RIS
0,56%
Jaroslav Džunko NEKA
0,56%
Lukáš Sisák KSS
0,56%
Ján Struk SMS
0,56%
Rudolf Botka NP
0,28%
Jarmila Tkáčová SNS
0,28%
Vladislav Stanko NEKA
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

31,44
%
2017 1. kolo
9,90
%
2013 2. kolo
24,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,44%
2013 2. kolo 9,9%
2013 1. kolo 24,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Kopasz, SMK-MKP
279 hlasov
2
Csilla Bálintová, SMK-MKP
216 hlasov
3
Tibor Sáradi, SMK-MKP
183 hlasov
4
Csaba Furik, SMK-MKP
178 hlasov
5
Karol Pataky, MOST - HÍD
168 hlasov
6
Jozef Želinský, MOST - HÍD
137 hlasov
7
Zoltán Ilko, SMK-MKP
109 hlasov
8
Viktor Palko, MOST - HÍD
104 hlasov
9
Jozef Horváth, MOST - HÍD
103 hlasov
10
István Takács, SMK-MKP
96 hlasov
11
Peter Pandy, MOST - HÍD
91 hlasov
12
Peter Rico, MOST - HÍD
65 hlasov
13
Gejza Sačko, MOST - HÍD
64 hlasov
14
Ján Juhász, MOST - HÍD
46 hlasov
15
Dionýz Szabó, ŠKV
30 hlasov
16
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
17
Gustáv Liszkai, SMER-SD
22 hlasov
18
Edina Kocsisová, NEKA
20 hlasov
19
Adrian Haraszti, NAJ
17 hlasov
20
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
14 hlasov
21
Štefan Duč, NEKA
14 hlasov
22
Róbert Puci, SMER-SD
13 hlasov
23
Zoltán Mento, NEKA
12 hlasov
24
Jana Mondiková, SMER-SD
9 hlasov
25
Július Hajdu, SMER-SD
8 hlasov
26
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
30
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
31
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
32
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Alexander Kis-Géczi, NAJ
5 hlasov
34
Gabriel Garanič, NEKA
5 hlasov
35
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Jozef Gamrát, NEKA
5 hlasov
37
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
38
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
39
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
41
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
42
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
43
Marta Hrobová, ÚSVIT
4 hlasov
44
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
45
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
46
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
47
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
48
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
49
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
50
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
51
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
52
Rastislav Petrovič, SMER-SD
2 hlasov
53
Milan Malý, KSS
2 hlasov
54
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
55
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
56
Katarína Kasardová, KSS
2 hlasov
57
Marek Čižmár, NEKA
2 hlasov
58
Antónia Hrabská, ŠKV
1 hlasov
59
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
60
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
61
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
62
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
63
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
64
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
65
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
66
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
67
Tichomír Kačo, ŠKV
68
Ján Seman, ŠANCA
69
Iveta Solomonová, KSS