Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
81,42%
Rudolf Bauer KDS
18,58%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,77%
Rudolf Bauer KDS
12,09%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
6,59%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,30%
Dominika Palaščáková NOVA
2,93%
Jozef Holečko NEKA
2,93%
Jaroslav Džunko NEKA
1,83%
Lukáš Sisák KSS
1,83%
Ivan Kuhn OKS
0,73%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Kopasz, SMK-MKP
212 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
160 hlasov
3
Mária Szuperák, SMK-MKP
146 hlasov
4
László Farkas, SMK-MKP
125 hlasov
5
Ladislav Illés, SMK-MKP
112 hlasov
6
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
98 hlasov
7
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
80 hlasov
8
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
75 hlasov
9
Jozef Horváth, SMER - SD
63 hlasov
10
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
52 hlasov
11
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51 hlasov
12
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
39 hlasov
13
Edita Anthony, SaS
34 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
28 hlasov
15
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
16
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
17
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
18
Jana Mondiková, SMER - SD
12 hlasov
19
Juraj Sobek, SMER - SD
11 hlasov
20
Vladimír Dvorový, SMER - SD
11 hlasov
21
Róbert Puci, SMER - SD
9 hlasov
22
Marián Kolesár, NEKA
9 hlasov
23
Ľudovít Tóth, SĽS
9 hlasov
24
Ladislav Bodnár, NEKA
9 hlasov
25
Terézia Kačová, NOVA
8 hlasov
26
František Kolbaský, ÚSVIT
8 hlasov
27
Tibor Jánošík, NOVA
8 hlasov
28
Aneta Horváthová, EDS
7 hlasov
29
Rastislav Petrovič, SMER - SD
7 hlasov
30
Peter Pető, NEKA
7 hlasov
31
Mikuláš Balog, EDS
6 hlasov
32
Pavel Szijjártó, SĽS
6 hlasov
33
Juraj Selecký, NEKA
6 hlasov
34
Iveta Kohanová, NEKA
6 hlasov
35
Ladislav Szilágyi, SaS
6 hlasov
36
Miloš Kubica, NEKA
6 hlasov
37
Peter Figeľ, DS
5 hlasov
38
Katarína Mischurová, NEKA
5 hlasov
39
Michaela Kapustníková, NOVA
5 hlasov
40
Magdaléna Haburová, NEKA
5 hlasov
41
Tichomír Kačo, NEKA
4 hlasov
42
Miroslav Tóth, SMER - SD
4 hlasov
43
Ján Lukáč, SMS
4 hlasov
44
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
45
Andrej Kocák, MS
4 hlasov
46
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
47
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
48
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasov
49
Zlatica Čeplíková, NEKA
4 hlasov
50
Jaroslav Konečný, NEKA
3 hlasov
51
Matúš Hada, KĽS
3 hlasov
52
Igor Balog, SRÚS
3 hlasov
53
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
54
Jaroslav Soták, NEKA
3 hlasov
55
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
56
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
57
Robert Engel, NEKA
2 hlasov
58
Juliana Pašková, NEKA
2 hlasov
59
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
60
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
61
František Tomko, NEKA
2 hlasov
62
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
63
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
64
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
65
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
66
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
67
Ľubomír Princík, NEKA

Volebná účasť

31,44
%
2017 1. kolo
9,90
%
2013 2. kolo
24,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,44%
2013 2. kolo 9,90%
2013 1. kolo 24,04%