vyberte rok
Veľké Slemenceokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
66,67%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
23,33%
Róbert Bačinský NEKA
1,67%
Ján Struk SMS
1,67%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,67%
Jozef Bobík NEKA
0,83%
Rudolf Botka NP
0,83%
Oliver Petrík JĽSS
0,83%
Lukáš Sisák KSS
0,83%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,83%
Adam Šepetka NAJ
0,83%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

27,89
%
2017 1. kolo
26,37
%
2013 2. kolo
33,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,89%
2013 2. kolo 26,37%
2013 1. kolo 33,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Varga, SMK-MKP
100 hlasov
2
Peter Jakab, MOST - HÍD
79 hlasov
3
Mária Vargová, MOST - HÍD
59 hlasov
4
Mária Bálintová, MOST - HÍD
30 hlasov
5
Ildikó Vargová, ŠKV
22 hlasov
6
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
7
Oskar Szabo, SZS
13 hlasov
8
Emil Ďurovčík, SMER-SD
9 hlasov
9
Branislav Sijka, NEKA
8 hlasov
10
Mikuláš Kiš, NAJ
7 hlasov
11
Michal Stričík, ŠKV
7 hlasov
12
Miroslav Šimko, SNS
7 hlasov
13
Ľudovít Adam, NEKA
6 hlasov
14
Iveta Golmicová, ŠANCA
6 hlasov
15
Viliam Brandis, NAJ
5 hlasov
16
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
17
Pavol Kuchta, SMER-SD
5 hlasov
18
Timea Sotáková, SMER-SD
4 hlasov
19
Marián Markovič, ŠKV
4 hlasov
20
Matej Šarocký, ŠANCA
4 hlasov
21
Radoslav Smutný, SP
4 hlasov
22
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Emil Čurma, SNS
4 hlasov
24
František Farkaš, SMER-SD
4 hlasov
25
Jana Cibereová, SMER-SD
4 hlasov
26
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
4 hlasov
27
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
28
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
30
Bohuš Jakuboc, ŠKV
3 hlasov
31
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
32
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
33
Lukáš Pažinka, NEKA
3 hlasov
34
Erik Sibal, NEKA
3 hlasov
35
Jozef Sokologorský, SMER-SD
3 hlasov
36
Marek Švingál, ŠKV
3 hlasov
37
Viliam Zahorčák, SMER-SD
3 hlasov
38
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
40
Peter Borza, SNS
2 hlasov
41
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
42
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
43
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
44
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
45
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
46
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
47
Peter Sabol, SNS
2 hlasov
48
Ján Mihalečko, SMER-SD
2 hlasov
49
Marek Misár, NAJ
2 hlasov
50
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
51
Stanislav Gaľa, ŠKV
2 hlasov
52
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
53
Dušan Goda, NEKA
2 hlasov
54
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
55
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
56
Peter Malík, SNS
1 hlasov
57
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
58
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
59
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
60
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
61
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
62
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
63
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
64
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
65
Peter Horňák, DS
1 hlasov
66
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
67
Jozef Bobík, NEKA
1 hlasov
68
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
69
Jozef Onda, NAJ
70
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
71
Jozef Jambor, NAJ
72
Milan Barančík, ÚSVIT
73
Peter Badida, VZDOR
74
Ján Viselka, NEKA