Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
92,80%
Rudolf Bauer KDS
7,20%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
56,00%
Rudolf Bauer KDS
22,00%
Jozef Holečko NEKA
5,33%
Jaroslav Džunko NEKA
3,33%
Dominika Palaščáková NOVA
2,67%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,67%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,67%
Ivan Kuhn OKS
2,67%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,00%
Lukáš Sisák KSS
0,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gábor Mihók, SMK-MKP
112 hlasov
2
Tibor Varga, SMK-MKP
107 hlasov
3
Attila Barkó, SMK-MKP
106 hlasov
4
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48 hlasov
5
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38 hlasov
6
Branislav Sijka, NEKA
35 hlasov
7
Emil Ďurovčík, SMER - SD
34 hlasov
8
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
9
František Farkaš, SMER - SD
13 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER - SD
13 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
13
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
14
Viliam Zahorčák, SMER - SD
8 hlasov
15
Pavol Valko, SMS
7 hlasov
16
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
7 hlasov
17
Imrich Balog, KĽS
7 hlasov
18
Jaroslav Ferenc, KĽS
7 hlasov
19
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
20
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
21
Valéria Eľková, NEKA
6 hlasov
22
Gabriel Timko, SMS
6 hlasov
23
Ján Potocký, SMS
5 hlasov
24
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
25
Rastislav Olexa, NEKA
5 hlasov
26
Martin Magura, SMS
4 hlasov
27
Juraj Jevin, SaS
4 hlasov
28
Stanislav Gaľa, SNS
4 hlasov
29
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
30
Ján Bednár, NOVA
4 hlasov
31
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
32
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
33
Ľubica Rošková, SMER - SD
3 hlasov
34
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
35
Slavomír Žužo, MS
3 hlasov
36
Milan Potocký, NEKA
3 hlasov
37
Miroslav Surmánek, NOVA
3 hlasov
38
Andrea Sisák, NEKA
3 hlasov
39
Ján Mihalečko, SMER - SD
3 hlasov
40
Slavomír Kešeľ, SRÚS
2 hlasov
41
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
42
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
43
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
44
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
45
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
46
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
47
Oliver Petrík, NEKA
2 hlasov
48
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
49
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
50
Jozef Makohus, SMER - SD
1 hlasov
51
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
52
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
53
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
54
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
55
Tomáš Bubelíny, NOVA

Volebná účasť

27,89
%
2017 1. kolo
26,37
%
2013 2. kolo
33,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,89%
2013 2. kolo 26,37%
2013 1. kolo 33,33%