Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
37,99%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
22,04%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,47%
Martin Kusenda NEKA
8,06%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,09%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,29%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,13%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,47%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,97%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,33%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
372 hlasov
2
Matúš Hubinský, NEKA
196 hlasov
3
Peter Kochan, NEKA
118 hlasov
4
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
80 hlasov
5
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
79 hlasov
6
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
71 hlasov
7
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
69 hlasov
8
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
65 hlasov
9
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
60 hlasov
10
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
55 hlasov
11
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
51 hlasov
12
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
49 hlasov
13
Martin Dočkalik, NEKA
49 hlasov
14
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
48 hlasov
15
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
46 hlasov
16
Renáta Kirková, NK/NEKA
43 hlasov
17
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
43 hlasov
18
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
19
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
39 hlasov
20
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
21
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
22
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
23
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
36 hlasov
24
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
25
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
34 hlasov
26
Anton Švec, KSS
32 hlasov
27
Jaroslav Blina, KSS
31 hlasov
28
David Gerhát, KSS
30 hlasov
29
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
28 hlasov
30
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
27 hlasov
31
Martin Tarčák, NK/NEKA
26 hlasov
32
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
25 hlasov
33
Oľga Hudoková, NK/NEKA
25 hlasov
34
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
35
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
36
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
21 hlasov
37
Ľubomíra Švecová, KSS
19 hlasov
38
Adam Jamrich, KSS
16 hlasov
39
Marian Fázik, NK/NEKA
15 hlasov
40
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
41
Ján Mlynár, REPUBLIKA
12 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA
8 hlasov

Volebná účasť

45,26 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,26 %
04.11. 2017 1. kolo 30,38 %
23.11. 2013 2. kolo 18,00 %
09.11. 2013 1. kolo 8,24 %