vyberte rok
Veľké Raškovceokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
65,85%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
29,27%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
3,25%
Rudolf Botka NP
1,63%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

47,44
%
2017 1. kolo
19,18
%
2013 2. kolo
39,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,44%
2013 2. kolo 19,18%
2013 1. kolo 39,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD
94 hlasov
2
Mária Bálintová, MOST - HÍD
86 hlasov
3
Peter Jakab, MOST - HÍD
68 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
37 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER-SD
22 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER-SD
16 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER-SD
9 hlasov
8
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
9
Matej Šarocký, ŠANCA
4 hlasov
10
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
11
František Farkaš, SMER-SD
4 hlasov
12
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
13
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
14
Ildikó Vargová, ŠKV
4 hlasov
15
Karol Pavelka, SNS
3 hlasov
16
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
17
Miroslav Šimko, SNS
3 hlasov
18
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
19
Oskar Szabo, SZS
3 hlasov
20
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
21
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
23
Viliam Zahorčák, SMER-SD
2 hlasov
24
Jozef Sokologorský, SMER-SD
2 hlasov
25
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
Timea Sotáková, SMER-SD
2 hlasov
27
Marián Nistor, ŠKV
2 hlasov
28
Marián Markovič, ŠKV
2 hlasov
29
Emil Čurma, SNS
2 hlasov
30
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasov
31
Ľudovít Adam, NEKA
2 hlasov
32
Peter Borza, SNS
2 hlasov
33
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Pavol Kuchta, SMER-SD
2 hlasov
35
Ján Viselka, NEKA
1 hlasov
36
Peter Horňák, DS
1 hlasov
37
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
38
Jozef Bobík, NEKA
1 hlasov
39
Peter Badida, VZDOR
1 hlasov
40
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
41
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
42
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlasov
43
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Michal Stričík, ŠKV
1 hlasov
45
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
47
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
48
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
49
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
50
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
52
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
53
Jozef Jambor, NAJ
54
Iveta Golmicová, ŠANCA
55
Ondrej Golas, NEKA
56
Stanislav Gaľa, ŠKV
57
Dušan Goda, NEKA
58
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
59
Peter Malík, SNS
60
Marek Misár, NAJ
61
Jozef Onda, NAJ
62
Lukáš Pažinka, NEKA
63
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64
Mikuláš Kiš, NAJ
65
Peter Sabol, SNS
66
Erik Sibal, NEKA
67
Branislav Sijka, NEKA
68
Radoslav Smutný, SP
69
Marek Švingál, ŠKV
70
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
71
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
72
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
73
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
74
Milan Barančík, ÚSVIT