Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
98,08%
Rudolf Bauer KDS
1,92%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
79,38%
Rudolf Bauer KDS
12,37%
Lukáš Sisák KSS
3,09%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,06%
Dominika Palaščáková NOVA
1,03%
Jozef Holečko NEKA
1,03%
Ivan Kuhn OKS
1,03%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
91 hlasov
2
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
62 hlasov
3
Gábor Mihók, SMK-MKP
26 hlasov
4
Attila Barkó, SMK-MKP
26 hlasov
5
Tibor Varga, SMK-MKP
25 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
18 hlasov
7
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
8
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
9
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
10
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
11
Ján Mihalečko, SMER - SD
4 hlasov
12
Rastislav Olexa, NEKA
4 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
4 hlasov
14
František Farkaš, SMER - SD
4 hlasov
15
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
16
Jana Cibereová, SMER - SD
4 hlasov
17
Viliam Zahorčák, SMER - SD
3 hlasov
18
Ľubica Rošková, SMER - SD
3 hlasov
19
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
20
Jozef Makohus, SMER - SD
2 hlasov
21
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
22
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
23
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
24
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
25
Oliver Petrík, NEKA
1 hlasov
26
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
27
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
28
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
29
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
30
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
31
Martin Magura, SMS
1 hlasov
32
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
33
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
34
Milan Kaplan, NOVA
35
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
36
Juraj Jevin, SaS
37
Jaroslav Ferenc, KĽS
38
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
39
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
40
Tomáš Bubelíny, NOVA
41
Juraj Brecko, KSS
42
Ján Bednár, NOVA
43
Slavomír Kešeľ, SRÚS
44
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
45
Ján Mičuda, NEKA
46
Vladimíra Fortunová, KSS
47
Slavomír Žužo, MS
48
Pavol Valko, SMS
49
Jaroslav Tokár, SRÚS
50
Miroslav Surmánek, NOVA
51
Martin Stripai, SMS
52
Milan Potocký, NEKA
53
Ján Potocký, SMS
54
Imrich Balog, KĽS
55
Dagmara Balogová, KSS

Volebná účasť

47,44
%
2017 1. kolo
19,18
%
2013 2. kolo
39,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,44%
2013 2. kolo 19,18%
2013 1. kolo 39,56%