vyberte rok
Veľké Ozorovceokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
57,26%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
29,06%
Róbert Bačinský NEKA
4,27%
Jaroslav Džunko NEKA
2,56%
Rudolf Botka NP
1,71%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,71%
Lukáš Sisák KSS
1,71%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,85%
Jarmila Tkáčová SNS
0,85%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

20,30
%
2017 1. kolo
9,15
%
2013 2. kolo
15,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,3%
2013 2. kolo 9,15%
2013 1. kolo 15,37%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Galgoczy, NEKA
66 hlasov
2
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
3
Jozef Gamrát, NEKA
39 hlasov
4
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
5
Róbert Puci, SMER-SD
22 hlasov
6
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
7
Jana Mondiková, SMER-SD
20 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
20 hlasov
9
Slavomír Illeš, NEKA
17 hlasov
10
Marek Čižmár, NEKA
16 hlasov
11
Július Hajdu, SMER-SD
12 hlasov
12
Marián Vanci, ŠKV
11 hlasov
13
Peter Bačkovský, ŠKV
10 hlasov
14
Libuša Babuľaková, ŠKV
9 hlasov
15
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
16
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
17
Tichomír Kačo, ŠKV
8 hlasov
18
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
19
Michaela Ducárová, ŠKV
8 hlasov
20
Katarína Kasardová, KSS
8 hlasov
21
Gustáv Liszkai, SMER-SD
7 hlasov
22
Terézia Stanková, NEKA
7 hlasov
23
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Peter Figeľ, DS
5 hlasov
28
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
30
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
31
Milan Malý, KSS
4 hlasov
32
Antónia Hrabská, ŠKV
4 hlasov
33
Štefan Duč, NEKA
4 hlasov
34
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
35
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
36
Karol Pataky, MOST - HÍD
4 hlasov
37
Peter Rico, MOST - HÍD
4 hlasov
38
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
40
Ján Juhász, MOST - HÍD
3 hlasov
41
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
42
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
43
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
44
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
45
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
46
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasov
47
Viktor Palko, MOST - HÍD
2 hlasov
48
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
49
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
50
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasov
51
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
53
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
54
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
55
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
56
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
57
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
58
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
61
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
62
Tibor Sáradi, SMK-MKP
63
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
64
Csaba Furik, SMK-MKP
65
Jozef Horváth, MOST - HÍD
66
Gejza Sačko, MOST - HÍD
67
Alexander Kis-Géczi, NAJ
68
Zoltán Ilko, SMK-MKP
69
István Takács, SMK-MKP