Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
81,63%
Rudolf Bauer KDS
18,37%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
54,67%
Rudolf Bauer KDS
30,67%
Jaroslav Džunko NEKA
4,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,67%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,67%
Dominika Palaščáková NOVA
1,33%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,33%
Jozef Holečko NEKA
1,33%
Lukáš Sisák KSS
1,33%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Galgoczy, NEKA
60 hlasov
2
Jaroslav Konečný, NEKA
27 hlasov
3
Katarína Mischurová, NEKA
23 hlasov
4
Juraj Sobek, SMER - SD
21 hlasov
5
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
6
Vladimír Dvorový, SMER - SD
15 hlasov
7
Jana Mondiková, SMER - SD
15 hlasov
8
Róbert Puci, SMER - SD
13 hlasov
9
Miroslav Tóth, SMER - SD
12 hlasov
10
Ján Tomáš, NEKA
12 hlasov
11
Rastislav Petrovič, SMER - SD
10 hlasov
12
Marek Čižmár, NEKA
10 hlasov
13
Tichomír Kačo, NEKA
9 hlasov
14
Juraj Selecký, NEKA
7 hlasov
15
Štefan Tatranský, KSS
7 hlasov
16
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
18
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
19
Magdaléna Haburová, NEKA
5 hlasov
20
František Tomko, NEKA
5 hlasov
21
Zlatica Čeplíková, NEKA
5 hlasov
22
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
23
Ján Lukáč, SMS
5 hlasov
24
Štefan Duč, NEKA
5 hlasov
25
Martin Begala, NEKA
4 hlasov
26
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
27
Jozef Horváth, SMER - SD
3 hlasov
28
Juliana Pašková, NEKA
3 hlasov
29
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
30
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasov
31
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
32
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
33
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasov
34
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
35
Marián Kolesár, NEKA
2 hlasov
36
Ľubomír Princík, NEKA
2 hlasov
37
Jaroslav Soták, NEKA
2 hlasov
38
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
39
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
41
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
42
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
43
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
44
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
45
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
46
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
47
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
48
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
49
László Farkas, SMK-MKP
50
Ľubomír Bulla, NEKA
51
Mikuláš Balog, EDS
52
Edita Anthony, SaS
53
Gejza Gore, NEKA
54
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
55
Mária Szuperák, SMK-MKP
56
Ladislav Szilágyi, SaS
57
Pavel Szijjártó, SĽS
58
Peter Pető, NEKA
59
József Kopasz, SMK-MKP
60
František Kolbaský, ÚSVIT
61
Iveta Kohanová, NEKA
62
Andrej Kocák, MS
63
Michaela Kapustníková, NOVA
64
Vladimír Juroš, MS
65
Ladislav Illés, SMK-MKP
66
Aneta Horváthová, EDS
67
Matúš Hada, KĽS

Volebná účasť

20,30
%
2017 1. kolo
9,15
%
2013 2. kolo
15,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,30%
2013 2. kolo 9,15%
2013 1. kolo 15,37%