Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
76,47%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
14,12%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,69%
Milan Belica NEKA
2,18%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,85%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,67%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,50%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,50%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,50%
Martin Kusenda NEKA
0,34%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
421 hlasov
2
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
351 hlasov
3
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
342 hlasov
4
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
208 hlasov
5
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
153 hlasov
6
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
150 hlasov
7
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
96 hlasov
8
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
93 hlasov
9
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
69 hlasov
10
Marek Földesi, NEKA
36 hlasov
11
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
12
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
33 hlasov
13
Roland Bogár, NEKA
25 hlasov
14
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
15
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
25 hlasov
16
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
17
Branislav Štefanický, NEKA
22 hlasov
18
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
21 hlasov
19
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
20
Mária Farkašová, NEKA
20 hlasov
21
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
20 hlasov
22
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
19 hlasov
23
Ján Krtík, NEKA
18 hlasov
24
Peter Benček, NEKA
17 hlasov
25
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
26
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
27
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
28
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
29
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
30
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
31
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
13 hlasov
32
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
33
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
12 hlasov
34
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
35
Dana Ďurišová, NK/NEKA
12 hlasov
36
Peter Drábik, NEKA
11 hlasov
37
Mária Kuriačková, NEKA
11 hlasov
38
Tomáš Krištof, NEKA
11 hlasov
39
Tomáš Ižold, NEKA
11 hlasov
40
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
41
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
42
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
9 hlasov
43
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
44
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
45
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
9 hlasov
46
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
47
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
48
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
49
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
8 hlasov
50
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
8 hlasov
51
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
52
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
8 hlasov
53
Jozef Kubovič, NEKA
7 hlasov
54
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
55
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
7 hlasov
56
Tibor Moravský, NEKA
7 hlasov
57
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
7 hlasov
58
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
7 hlasov
59
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
60
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
61
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
7 hlasov
62
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
63
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
64
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
65
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
66
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
67
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
68
Ján Janáč, NEKA
5 hlasov
69
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
5 hlasov
70
Ján Proksa, NK/NEKA
5 hlasov
71
Peter Marko, NK/NEKA
4 hlasov
72
Roman Salinka, NEKA
3 hlasov
73
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
74
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
75
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
76
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov

Volebná účasť

55,85 %

Historický vývoj

29.10. 2022 55,85 %
04.11. 2017 1. kolo 31,84 %
23.11. 2013 2. kolo 23,86 %
09.11. 2013 1. kolo 33,63 %