vyberte rok
Veľké Ludinceokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
68,16%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
16,17%
Ľászló Hajdu MKDA
7,46%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,99%
Milan Uhrík ĽSNS
2,74%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
1,99%
Peter Oremus NEKA
0,50%
Ján Marko NP

Volebná účasť

31,84
%
2017 1. kolo
23,86
%
2013 2. kolo
33,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,84%
2013 2. kolo 23,86%
2013 1. kolo 33,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zita Cseri, NEKA
359 hlasov
2
Tibor Csenger, SMK-MKP
224 hlasov
3
Beáta Kiss, SMK-MKP
187 hlasov
4
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
171 hlasov
5
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
168 hlasov
6
Peter Köpöncei, SMK-MKP
144 hlasov
7
Dezső Pálffy, SMK-MKP
134 hlasov
8
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
95 hlasov
9
Pál Zachar, NEKA
89 hlasov
10
Ondrej Juhász, NEKA
65 hlasov
11
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
12
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
13
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
14
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
15
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
16
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
17
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
18
Igor Éder, NEKA
14 hlasov
19
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
20
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
21
Igor Varga, NEKA
12 hlasov
22
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
11 hlasov
23
Marianna Šedivá, NEKA
11 hlasov
24
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
25
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
26
Ján Hamar, KSS
11 hlasov
27
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
28
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
29
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
30
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Igor Gogora, NEKA
9 hlasov
32
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
33
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
34
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
35
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
36
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
37
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
38
Erika Sulinová, NEKA
7 hlasov
39
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
40
Miroslav Kamenský, KSS
6 hlasov
41
Ladislav Vörös, KSS
6 hlasov
42
Ján Krtík, NEKA
5 hlasov
43
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
44
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
45
Michal Ivanický, KSS
2 hlasov
46
Ján Kútik, KSS