Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
63,98%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
13,47%
Milan Belica NEKA
9,96%
Martin Kusenda NEKA
3,95%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,34%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,61%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,32%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,17%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,02%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,02%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,15%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
359 hlasov
2
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
327 hlasov
3
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
285 hlasov
4
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
171 hlasov
5
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
121 hlasov
6
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
113 hlasov
7
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
108 hlasov
8
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
104 hlasov
9
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
100 hlasov
10
Stanislav Petráš, NEKA
90 hlasov
11
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
89 hlasov
12
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
79 hlasov
13
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
79 hlasov
14
Marek Šimunek, NEKA
70 hlasov
15
Marcel Filaga, NEKA
66 hlasov
16
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
64 hlasov
17
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
56 hlasov
18
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
55 hlasov
19
Otokar Klein, NEKA
52 hlasov
20
Miloš Rybár, NEKA
48 hlasov
21
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
48 hlasov
22
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
47 hlasov
23
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
44 hlasov
24
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
25
Martin Búry, NEKA
40 hlasov
26
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
27
Judita Laššáková, NEKA
30 hlasov
28
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
29 hlasov
29
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
29 hlasov
30
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
31
Peter Podbehlý, NEKA
23 hlasov
32
Jozef Zaťko, NK/NEKA
23 hlasov
33
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
34
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
21 hlasov
35
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
20 hlasov
36
Michal Prešinský, REPUBLIKA
20 hlasov
37
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
38
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
39
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
40
Pavol Timko, REPUBLIKA
16 hlasov
41
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
42
Erik Kliment, NEKA
16 hlasov
43
Peter Chmelo, REPUBLIKA
16 hlasov
44
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15 hlasov
45
Ivan Katona, NEKA
14 hlasov
46
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
14 hlasov
47
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
14 hlasov
48
Richard Gajdoš, NEKA
13 hlasov
49
Denis Gondžala, REPUBLIKA
12 hlasov
50
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
51
Dušan Pukanec, NK/NEKA
12 hlasov
52
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
11 hlasov
53
Alena Jaššová, REPUBLIKA
11 hlasov
54
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
11 hlasov
55
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
11 hlasov
56
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
57
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
58
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
9 hlasov
59
Adam Meško, DOMOV-NS
9 hlasov
60
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
61
František Slávik, Progresívne Slovensko
8 hlasov
62
Gabriel Katona, NEKA
8 hlasov
63
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
64
Miroslav Kleman, NK/NEKA
7 hlasov
65
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
6 hlasov
66
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
6 hlasov
67
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
68
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
69
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
70
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov

Volebná účasť

54,92 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,92 %
04.11. 2017 1. kolo 24,80 %
23.11. 2013 2. kolo 14,23 %
09.11. 2013 1. kolo 16,10 %