vyberte rok
Veľké Lovceokres Nové Zámky

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
42,67%
Milan Uhrík ĽSNS
20,00%
Peter Oremus NEKA
17,60%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
12,53%
Iván Farkas SMK
3,73%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,93%
Ľászló Hajdu MKDA
0,27%
Ján Marko NP
0,27%

Volebná účasť

24,80
%
2017 1. kolo
14,23
%
2013 2. kolo
16,10
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,8%
2013 2. kolo 14,23%
2013 1. kolo 16,1%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Oremus, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
158 hlasov
2
Branislav Becík, NEKA
146 hlasov
3
Ladislav Marenčák, NEKA
117 hlasov
4
Karin Jaššová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
111 hlasov
5
Eva Smolíková, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
111 hlasov
6
Igor Sádovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
107 hlasov
7
Tibor Matuška, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
101 hlasov
8
Juraj Šimunek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
90 hlasov
9
Helena Bohátová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
85 hlasov
10
Marcel Filaga, NEKA
74 hlasov
11
Otokar Klein, NEKA
72 hlasov
12
Ivan Solár, NEKA
69 hlasov
13
Ján Volf, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
50 hlasov
14
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
48 hlasov
15
Eva Polerecká, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
48 hlasov
16
Ladislav Balogh, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
17
Martin Mikla, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
18
Bertalan Bóna, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
44 hlasov
19
Martin Šteták, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
20
Radovan Kuruc, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
21
Pavol Uhrín, DOMA DOBRE
40 hlasov
22
Daniel Žingor, NEKA
40 hlasov
23
Stanislav Kosec, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
24
Ľuboš Ivan, NEKA
38 hlasov
25
Gabriel Katona, NEKA
37 hlasov
26
Tatiana Svetlanská, NEKA
34 hlasov
27
Martin Búry, NEKA
34 hlasov
28
Štefan Prešinský, NEKA
29 hlasov
29
Adrián Takáč, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
30
Ivan Katona, NEKA
27 hlasov
31
Richard Schwarz, NEKA
26 hlasov
32
Dávid Nagy, SMK-MKP
19 hlasov
33
Jozef Francel, NEKA
19 hlasov
34
Jozef Zaťko, NP
17 hlasov
35
János Bób, SMK-MKP
15 hlasov
36
Mária Czuczor, SMK-MKP
12 hlasov
37
Tibor Dobai, SMK-MKP
10 hlasov
38
Gizela Kevélyová, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
39
Štefan Skok, NP
7 hlasov
40
Lenka Szegényová, KSS
1 hlasov