Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
74,50%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
11,92%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,31%
Milan Belica NEKA
2,98%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,66%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,66%
Martin Kusenda NEKA
1,66%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,99%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,66%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0,33%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
211 hlasov
2
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
167 hlasov
3
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
154 hlasov
4
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
150 hlasov
5
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
142 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
105 hlasov
7
Jozef Jobbágy, NEKA
100 hlasov
8
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
89 hlasov
9
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
59 hlasov
10
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
41 hlasov
11
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
38 hlasov
12
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
13
Zsolt Feszty, NEKA
33 hlasov
14
Peter Antal, Progresívne Slovensko
26 hlasov
15
István Samu, NEKA
25 hlasov
16
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
17
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
18
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
20 hlasov
19
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
20
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
17 hlasov
21
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
22
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
23
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
15 hlasov
24
Péter Korpás, NEKA
14 hlasov
25
Gyula Köles, NK/NEKA
13 hlasov
26
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
27
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
28
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
29
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
10 hlasov
30
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
31
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
9 hlasov
32
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
33
Roman Németh, SMER - SD, SNS
8 hlasov
34
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
35
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
36
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
7 hlasov
37
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
6 hlasov
38
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
5 hlasov
39
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
40
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
4 hlasov

Volebná účasť

52,65 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,65 %
04.11. 2017 1. kolo 27,28 %
23.11. 2013 2. kolo 20,35 %
09.11. 2013 1. kolo 35,90 %