vyberte rok
Veľké Kapušanyokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
46,02%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
32,53%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
12,28%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,16%
Róbert Bačinský NEKA
2,08%
Oliver Petrík JĽSS
1,21%
Jarmila Tkáčová SNS
1,12%
Jozef Bobík NEKA
1,04%
Rudolf Botka NP
0,43%
Lukáš Sisák KSS
0,43%
Vladislav Stanko NEKA
0,26%
Jozef Červenák RIS
0,17%
Adam Šepetka NAJ
0,17%
Ján Struk SMS
0,09%
Jaroslav Džunko NEKA

Volebná účasť

17,28
%
2017 1. kolo
5,67
%
2013 2. kolo
12,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,28%
2013 2. kolo 5,67%
2013 1. kolo 12,49%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD
634 hlasov
2
Tibor Varga, SMK-MKP
555 hlasov
3
Peter Jakab, MOST - HÍD
522 hlasov
4
Ildikó Vargová, ŠKV
392 hlasov
5
Mária Bálintová, MOST - HÍD
326 hlasov
6
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
287 hlasov
7
Oskar Szabo, SZS
207 hlasov
8
František Farkaš, SMER-SD
151 hlasov
9
Emil Ďurovčík, SMER-SD
142 hlasov
10
Miroslav Šimko, SNS
142 hlasov
11
Jana Cibereová, SMER-SD
125 hlasov
12
Mikuláš Kiš, NAJ
124 hlasov
13
Viliam Zahorčák, SMER-SD
108 hlasov
14
Ján Mihalečko, SMER-SD
96 hlasov
15
Branislav Sijka, NEKA
94 hlasov
16
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
81 hlasov
17
Pavol Kuchta, SMER-SD
79 hlasov
18
Timea Sotáková, SMER-SD
79 hlasov
19
Jozef Sokologorský, SMER-SD
77 hlasov
20
Michal Stričík, ŠKV
68 hlasov
21
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
64 hlasov
22
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
53 hlasov
23
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
24
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
25
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
26
Dušan Goda, NEKA
41 hlasov
27
Ľudovít Adam, NEKA
40 hlasov
28
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
29
Marek Švingál, ŠKV
34 hlasov
30
Valéria Eľková, NEKA
34 hlasov
31
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
32
Marián Nistor, ŠKV
31 hlasov
33
Emil Čurma, SNS
31 hlasov
34
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
35
Stanislav Gaľa, ŠKV
28 hlasov
36
Marián Markovič, ŠKV
28 hlasov
37
Bohuš Jakuboc, ŠKV
27 hlasov
38
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
39
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
40
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
41
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
42
Jaroslav Vaľo, SNS
26 hlasov
43
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
44
Jozef Bobík, NEKA
16 hlasov
45
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
15 hlasov
46
Peter Sabol, SNS
15 hlasov
47
Lukáš Pažinka, NEKA
14 hlasov
48
Peter Horňák, DS
14 hlasov
49
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
13 hlasov
50
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
13 hlasov
51
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
52
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
53
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
54
Viliam Brandis, NAJ
10 hlasov
55
Matej Šarocký, ŠANCA
10 hlasov
56
Ján Viselka, NEKA
10 hlasov
57
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
58
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
8 hlasov
59
Marek Misár, NAJ
8 hlasov
60
Jozef Onda, NAJ
8 hlasov
61
Iveta Golmicová, ŠANCA
8 hlasov
62
Erik Sibal, NEKA
7 hlasov
63
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
64
Peter Malík, SNS
7 hlasov
65
Jozef Jambor, NAJ
6 hlasov
66
Peter Borza, SNS
6 hlasov
67
Peter Badida, VZDOR
6 hlasov
68
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
69
Ondrej Golas, NEKA
5 hlasov
70
Radoslav Smutný, SP
5 hlasov
71
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
72
Milan Barančík, ÚSVIT
4 hlasov
73
Marta Hermannová, NAJ
2 hlasov
74
Karol Pavelka, SNS
2 hlasov