Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
76,73%
Rudolf Bauer KDS
23,27%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
63,79%
Rudolf Bauer KDS
18,11%
Dominika Palaščáková NOVA
4,62%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,67%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,37%
Jaroslav Džunko NEKA
2,13%
Lukáš Sisák KSS
2,01%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,30%
Jozef Holečko NEKA
1,18%
Ivan Kuhn OKS
0,83%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gábor Mihók, SMK-MKP
443 hlasov
2
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
440 hlasov
3
Attila Barkó, SMK-MKP
422 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
364 hlasov
5
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
274 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
214 hlasov
7
František Farkaš, SMER - SD
163 hlasov
8
Viliam Zahorčák, SMER - SD
137 hlasov
9
Branislav Sijka, NEKA
133 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER - SD
128 hlasov
11
Ľubica Rošková, SMER - SD
110 hlasov
12
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
107 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
81 hlasov
14
Ján Mihalečko, SMER - SD
80 hlasov
15
Andrea Sisák, NEKA
76 hlasov
16
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
75 hlasov
17
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
74 hlasov
18
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
53 hlasov
19
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
52 hlasov
20
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
49 hlasov
21
Jozef Makohus, SMER - SD
44 hlasov
22
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
32 hlasov
23
Milan Kaplan, NOVA
31 hlasov
24
Milan Potocký, NEKA
31 hlasov
25
Imrich Balog, KĽS
25 hlasov
26
Oliver Petrík, NEKA
22 hlasov
27
Stanislav Gaľa, SNS
21 hlasov
28
Jaroslav Vaľo, SNS
21 hlasov
29
Vladimíra Fortunová, KSS
21 hlasov
30
Jaroslav Ferenc, KĽS
20 hlasov
31
Miroslav Surmánek, NOVA
20 hlasov
32
Juraj Brecko, KSS
19 hlasov
33
Tomáš Bubelíny, NOVA
17 hlasov
34
Rastislav Tomaš, KSS
17 hlasov
35
Ján Mičuda, NEKA
16 hlasov
36
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
15 hlasov
37
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
15 hlasov
38
Ján Bednár, NOVA
14 hlasov
39
Juraj Jevin, SaS
14 hlasov
40
Ján Potocký, SMS
13 hlasov
41
Gabriel Timko, SMS
13 hlasov
42
Rastislav Olexa, NEKA
12 hlasov
43
Dagmara Balogová, KSS
11 hlasov
44
Pavol Valko, SMS
11 hlasov
45
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
9 hlasov
46
Jaroslava Špaková, DS
8 hlasov
47
Martin Stripai, SMS
8 hlasov
48
Jaroslav Tokár, SRÚS
7 hlasov
49
Mária Uchnárová, SMS
7 hlasov
50
Matúš Nameš, SNS
7 hlasov
51
Jozef Jusko, ÚSVIT
6 hlasov
52
Martin Magura, SMS
6 hlasov
53
Slavomír Žužo, MS
6 hlasov
54
Slavomír Kešeľ, SRÚS
4 hlasov
55
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
4 hlasov

Volebná účasť

17,28
%
2017 1. kolo
5,67
%
2013 2. kolo
12,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,28%
2013 2. kolo 5,67%
2013 1. kolo 12,49%