Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
46,08%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
23,51%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,54%
Martin Kusenda NEKA
5,02%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,82%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,82%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,51%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,88%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,57%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,94%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
238 hlasov
2
Peter Kochan, NEKA
132 hlasov
3
Matúš Hubinský, NEKA
89 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
69 hlasov
5
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
56 hlasov
6
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
56 hlasov
7
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
53 hlasov
8
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
53 hlasov
9
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
10
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
11
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
28 hlasov
12
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
13
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
14
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
25 hlasov
15
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
25 hlasov
16
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
17
Martin Dočkalik, NEKA
20 hlasov
18
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
20 hlasov
19
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
20 hlasov
20
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
19 hlasov
21
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
19 hlasov
22
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
23
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
24
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
17 hlasov
25
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
26
David Gerhát, KSS
14 hlasov
27
Jaroslav Blina, KSS
14 hlasov
28
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
14 hlasov
29
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
30
Ľubomíra Švecová, KSS
13 hlasov
31
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
12 hlasov
32
Oľga Hudoková, NK/NEKA
11 hlasov
33
Anton Švec, KSS
11 hlasov
34
Ján Mlynár, REPUBLIKA
10 hlasov
35
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
36
Martin Tarčák, NK/NEKA
10 hlasov
37
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
38
Marian Fázik, NK/NEKA
9 hlasov
39
Renáta Kirková, NK/NEKA
9 hlasov
40
Adam Jamrich, KSS
7 hlasov
41
Miroslav Polner, NK/NEKA
5 hlasov
42
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov

Volebná účasť

68,84 %

Historický vývoj

29.10. 2022 68,84 %
04.11. 2017 1. kolo 30,93 %
23.11. 2013 2. kolo 15,29 %
09.11. 2013 1. kolo 17,47 %