Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
54,84%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
45,16%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
30,43%
Peter Oremus NEKA
30,43%
Milan Belica SMER - SD
26,09%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
13,04%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
2
Ladislav Prešinský, NEKA
9 hlasov
3
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
4
Róbert Balkó, SMK-MKP
5 hlasov
5
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
6
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
7
Peter Oremus, NEKA
4 hlasov
8
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
9
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
2 hlasov
10
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
2 hlasov
11
Eva Antošová, SNS
2 hlasov
12
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
13
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
14
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
15
Marta Miklošková, KDS
2 hlasov
16
Vladimír Lauko, SNS
1 hlasov
17
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
1 hlasov
18
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
19
Milan Greguš, SNS
1 hlasov
20
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
21
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
1 hlasov
22
Milan Chalachan, SMS
1 hlasov
23
Jozef Čapla, SNS
1 hlasov
24
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
1 hlasov
25
Milena Candráková, KSS
1 hlasov
26
Miloslav Horka, SNS
1 hlasov
27
Stanislav Hamar, SNS
1 hlasov
28
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
1 hlasov
29
Vladislav Borík, SOĽ
1 hlasov
30
Oľga Froncová, SNS
1 hlasov
31
Ivana Matušková, SMS
1 hlasov
32
Peter Spišiak, NaS - ns
1 hlasov
33
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
1 hlasov
34
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
35
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
36
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
37
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
38
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
1 hlasov
39
Pavol Otepka, ASV
1 hlasov
40
Anna Čagalová, SNS
41
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
42
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
43
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
44
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
45
Juraj Gajdoš, SNS
46
Viliam Mokraň, KĽS
47
Ondrej Ňorba, KSS
48
Oľga Otrasová, KSS
49
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
50
Andrea Samková, KĽS
51
Miloslav Slováčik, NaS - ns
52
Anton Žikla, KSS
53
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
54
Jozef Šiška, KSS
55
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
56
Miroslav Timko, KSS
57
Juraj Uhrín, SĽS
58
Lenka Slováčiková, NaS - ns
59
Martin Mikuláš, SNS
60
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
61
Ivan Habiňák, SNS
62
Dušan Janek, KSS
63
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
64
Eduard Kolesár, ASV
65
Ján Kollár, KSS
66
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
67
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
68
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
69
Pavol Leštinský, KSS
70
Jaroslav Lopata, KSS
71
Jaroslav Lörinčík, KSS
72
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
73
Ján Vančo, KDH, SMER - SD

Volebná účasť

33,57
%
2017 1. kolo
10,95
%
2013 2. kolo
8,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,57%
2013 2. kolo 10,95%
2013 1. kolo 8,12%