vyberte rok
Veľké Bierovceokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
45,88%
Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
33,53%
Štefan Škultéty NEKA
17,06%
Petra Hajšelová Sme rodina
2,94%
Ferdinand Vavrík NEKA
0,59%
Nora Pániková SZS
Igor Valko NP

Volebná účasť

31,69
%
2017 1. kolo
14,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,69%
2013 1. kolo 14,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
106 hlasov
2
Peter Mikula, NEKA
102 hlasov
3
Stanislav Svatik, NEKA
90 hlasov
4
Alena Bulková, NEKA
72 hlasov
5
Jozef Kováč, NEKA
58 hlasov
6
Marian Hudec, NEKA
58 hlasov
7
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
8
Michal Križan, NEKA
40 hlasov
9
Tomáš Vaňo, NEKA
36 hlasov
10
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
11
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
12
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
13
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
14
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
15
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
16
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
17
Štefan Škultéty, NEKA
26 hlasov
18
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
19
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
20
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
21
Lukáš Beták, NEKA
19 hlasov
22
Danica Birošová, NEKA
17 hlasov
23
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
24
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
25
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
26
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
27
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
28
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
29
Ľubomír Horný, NEKA
7 hlasov
30
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
31
Miloslav Baco, NEKA
6 hlasov
32
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
33
Martin Hošták, NEKA
5 hlasov
34
Marek Trsťan, NEKA
5 hlasov
35
Miloš Mičega, NEKA
5 hlasov
36
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Miroslav Řádek, NEKA
4 hlasov
39
Denisa Martinková, NaS - ns
4 hlasov
40
Daniela Felgrová, NEKA
4 hlasov
41
Ján Krátky, NEKA
4 hlasov
42
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
44
Viera Žilková, NEKA
3 hlasov
45
Henrieta Crkoňová, NEKA
2 hlasov
46
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
47
Ingrid Opatovská, NEKA
2 hlasov
48
Martin Smolka, NEKA
2 hlasov
49
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
50
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
51
Dagmar Mikulová, NEKA
1 hlasov
52
Ľubomír Slávik, NaS - ns
1 hlasov
53
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
55
Rastislav Šepták, NEKA