Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
43,24%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
21,62%
Ľubomír Žabár NEKA
12,16%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
9,46%
Marián Herdel NEKA
9,46%
Peter Palko KSS
4,05%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
27 hlasov
2
Tibor Jankovský, SMER - SD
21 hlasov
3
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
4
Ján Kanaba, NEKA
19 hlasov
5
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
6
Martin Adamec, NEKA
16 hlasov
7
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
8
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
9
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
10
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
13 hlasov
11
Milan Berec, SMER - SD
12 hlasov
12
Miroslav Hlinka, SMER - SD
12 hlasov
13
Tomáš Bečár, NEKA
12 hlasov
14
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
15
Juraj Ondračka, SMER - SD
11 hlasov
16
Stanislav Pastva, SMER - SD
11 hlasov
17
Daniel Beníček, SMER - SD
11 hlasov
18
Tomáš Vaňo, NEKA
10 hlasov
19
Jaroslav Jambor, NEKA
9 hlasov
20
Ľubomír Žabár, NEKA
8 hlasov
21
Emil Košút, SMER - SD
8 hlasov
22
Eduard Hartmann, SNS
8 hlasov
23
Iveta Kováčiková, SMER - SD
8 hlasov
24
Martin Dohál, NEKA
6 hlasov
25
Michal Križan, NEKA
6 hlasov
26
Anton Beták, NEKA
6 hlasov
27
Danica Birošová, NEKA
6 hlasov
28
Ľubomír Dvorský, NEKA
5 hlasov
29
Eva Červeňanová, NEKA
5 hlasov
30
Ľubomír Tunega, NEKA
5 hlasov
31
Jaroslav Šmíd, NEKA
5 hlasov
32
Marta Blahová, ĽS-HZDS
4 hlasov
33
Leo Kužela, NEKA
4 hlasov
34
Peter Hlucháň, NEKA
4 hlasov
35
Miloslav Baco, NEKA
4 hlasov
36
Martina Beňovičová, NEKA
4 hlasov
37
Patrik Burian, NEKA
3 hlasov
38
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
3 hlasov
39
Valika Meravá, KSS
3 hlasov
40
Martin Chlapík, SNS
3 hlasov
41
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
3 hlasov
42
Jaroslav Ridoško, SNS
2 hlasov
43
Peter Palko, KSS
2 hlasov
44
Vladimír Mojto, NEKA
2 hlasov
45
Miroslav Kopčan, NEKA
2 hlasov
46
Milan Kebísek, NEKA
2 hlasov
47
Marta Šajbidorová, NEKA
2 hlasov
48
Lucia Štefancová, NEKA
2 hlasov
49
Milan Blaško, SNS
2 hlasov
50
Ján Hradský, NEKA
2 hlasov
51
Miroslav Zámečník, KSS
2 hlasov
52
Peter Hudec, KSS
2 hlasov
53
Martin Barčák, NEKA
2 hlasov
54
Martina Kebísková, NEKA
1 hlasov
55
Lenka Ďurechová, KSS
1 hlasov
56
Jozef Hrdlička, KSS
1 hlasov
57
Janka Fabová, Paliho Kapurková
1 hlasov
58
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
1 hlasov
59
Alojz Švajda, NEKA
1 hlasov
60
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
1 hlasov
61
Iveta Šipošová, KSS
1 hlasov
62
Dušan Štrauss, NaS - ns
1 hlasov
63
Ondrej Čapák, SNS
64
Peter Brázda, SNS
65
Ľubomír Štefánik, NEKA
66
Juraj Kotleba, SNS
67
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
68
Václav Vacula, 99%
69
Pavol Suško, KSS
70
Juraj Štepnička, SNS

Volebná účasť

31,69
%
2017 1. kolo
14,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,69%
2013 1. kolo 14,36%