Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
70,49%
Rudolf Bauer KDS
29,51%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
68,24%
Rudolf Bauer KDS
16,47%
Dominika Palaščáková NOVA
4,71%
Jaroslav Džunko NEKA
3,53%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,35%
Lukáš Sisák KSS
2,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,18%
Jozef Holečko NEKA
1,18%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Magdaléna Haburová, NEKA
53 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
30 hlasov
3
Štefan Duč, NEKA
27 hlasov
4
Juraj Sobek, SMER - SD
26 hlasov
5
Vladimír Dvorový, SMER - SD
22 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER - SD
21 hlasov
7
Ladislav Szilágyi, SaS
19 hlasov
8
Róbert Puci, SMER - SD
14 hlasov
9
Jozef Horváth, SMER - SD
14 hlasov
10
Rastislav Petrovič, SMER - SD
13 hlasov
11
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
12
Terézia Kačová, NOVA
11 hlasov
13
Štefan Tatranský, KSS
11 hlasov
14
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
15
Juraj Selecký, NEKA
9 hlasov
16
Tichomír Kačo, NEKA
8 hlasov
17
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
18
Peter Figeľ, DS
7 hlasov
19
Juliana Pašková, NEKA
6 hlasov
20
Mikuláš Balog, EDS
6 hlasov
21
Andrej Kocák, MS
6 hlasov
22
Miloš Ferko, NOVA
6 hlasov
23
Vladimír Juroš, MS
5 hlasov
24
Tibor Jánošík, NOVA
4 hlasov
25
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
26
Jaroslav Soták, NEKA
4 hlasov
27
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
28
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
29
Marián Kolesár, NEKA
4 hlasov
30
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
31
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
32
Csaba Furik, SMK-MKP
3 hlasov
33
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
34
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
35
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
36
Ladislav Bodnár, NEKA
3 hlasov
37
Ľubomír Bulla, NEKA
2 hlasov
38
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
39
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
40
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
41
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
42
František Kolbaský, ÚSVIT
2 hlasov
43
Ján Lukáč, SMS
2 hlasov
44
Miroslav Tóth, SMER - SD
2 hlasov
45
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
47
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
48
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
49
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
50
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
52
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
53
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlasov
54
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
55
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
56
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
57
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
58
Igor Balog, SRÚS
59
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
60
Ľudovít Tóth, SĽS
61
František Tomko, NEKA
62
Pavel Szijjártó, SĽS
63
Katarína Mischurová, NEKA
64
József Kopasz, SMK-MKP
65
Edita Anthony, SaS
66
Aneta Horváthová, EDS
67
Matúš Hada, KĽS

Volebná účasť

20,86
%
2017 1. kolo
16,22
%
2013 2. kolo
23,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,86%
2013 2. kolo 16,22%
2013 1. kolo 23,13%