vyberte rok
Veľká nad Ipľomokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
32,39%
Marian Kotleba ĽSNS
25,00%
Igor Kašper NEKA
14,20%
Martin Juhaniak NEKA
10,80%
Pavel Greksa NEKA
5,68%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2,84%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
2,27%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
2,27%
Miroslav Gálik NAS
1,14%
Jozef Šimko NEKA
1,14%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,57%
Znenek Očovan NAJ
0,57%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,57%
Milan Urbáni SMS
0,57%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

25,30
%
2017 1. kolo
14,40
%
2013 2. kolo
14,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,3%
2013 2. kolo 14,4%
2013 1. kolo 14,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rudolf Slivka, SNS
87 hlasov
2
Péter Csúsz, SMK-MKP
66 hlasov
3
Pavol Baculík, NEKA
42 hlasov
4
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
36 hlasov
5
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
35 hlasov
6
Péter György, SMK-MKP
34 hlasov
7
Juraj Pelč, NEKA
31 hlasov
8
László Kerekes, SMK-MKP
25 hlasov
9
Attila Agócs, MOST - HÍD
24 hlasov
10
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
11
Branislav Hámorník, SMER-SD
23 hlasov
12
Pavol Križo, SNS
15 hlasov
13
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
14
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
15
Jana Haláková, SMER-SD
11 hlasov
16
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
17
Pavel Greksa, NEKA
10 hlasov
18
Denisa Nincová, NEKA
10 hlasov
19
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
20
Július Čipčala, SRK
9 hlasov
21
István Mázik, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
22
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
23
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
24
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
Milan Alberti, NEKA
7 hlasov
26
Štefan Kertész, MOST - HÍD
7 hlasov
27
Lucia Kašiarová, KSS
6 hlasov
28
Ján Mičuda, SMER-SD
6 hlasov
29
Ján Svoreň, KSS
6 hlasov
30
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
6 hlasov
31
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
32
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
5 hlasov
33
Lukáš Čavoj, NEKA
4 hlasov
34
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
35
Zoltán Balog, NEKA
4 hlasov
36
Jozef Bari, SRK
3 hlasov
37
Karol Ferencz, MOST - HÍD
3 hlasov
38
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
39
Tibor Tóth, MOST - HÍD
2 hlasov
40
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
41
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
42
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
43
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
44
Marian Šulek, KSS
1 hlasov