Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
60,00%
Rudolf Bauer KDS
40,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
35,29%
Rudolf Bauer KDS
35,29%
Ivan Kuhn OKS
11,76%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,88%
Jaroslav Džunko NEKA
5,88%
Lukáš Sisák KSS
5,88%
Dominika Palaščáková NOVA
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
8 hlasov
2
Viktor Dulina, NEKA
5 hlasov
3
Monika Bérešová, SZS
4 hlasov
4
Ľubomír Šimko, SMER - SD
4 hlasov
5
Michal Rečka, SMER - SD
3 hlasov
6
František Petro, SMER - SD
3 hlasov
7
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
8
Jozef Konkoly, SMER - SD
3 hlasov
9
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
10
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
11
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
12
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
13
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
14
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
15
Vojtech Staňo, SMER - SD
1 hlasov
16
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
17
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
18
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
19
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
20
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
21
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
22
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
23
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
24
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
25
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
26
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
27
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
28
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
29
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
30
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlasov
31
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
32
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
33
Miloš Barcal, NEKA
34
Martin Baltes, SĽS
35
Ján Bačo, SĽS
36
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
37
Elena Majancsíková, SĽS
38
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
39
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
40
Dominika Palaščáková, NOVA
41
Vladimír Popovič, SMS
42
Ján Stanislav, SNS
43
Monika Vargová, SNS
44
Róbert Šándor, NEKA
45
Jozef Tischler, SĽS
46
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
47
István Zachariaš, SMK-MKP
48
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
49
Božena Letková, NEKA
50
Ivan Buchla, SNS
51
Jenő Csoltkó, NEKA
52
Karol Dzugas, NEKA
53
Roman Horváth, SRÚS
54
Slavomír Horváth, SNS
55
Ivan Hriczko, NEKA
56
Marián Kertész, PD
57
Františka Kočišová, SĽS
58
Ján Kokarda, NEKA
59
László Köteles, SMK-MKP
60
Július Grulyo, NEKA
61
Ladislav Vojtko, KSS

Volebná účasť

16,94
%
2017 1. kolo
9,17
%
2013 2. kolo
8,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,94%
2013 2. kolo 9,17%
2013 1. kolo 8,25%