Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
51,11%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
48,89%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
46,62%
Rudolf Bauer KDS
37,16%
Dominika Palaščáková NOVA
4,73%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,83%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,70%
Jozef Holečko NEKA
1,58%
Ivan Kuhn OKS
1,13%
Lukáš Sisák KSS
0,90%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,68%
Jaroslav Džunko NEKA
0,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
439 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
102 hlasov
3
László Köteles, SMK-MKP
70 hlasov
4
István Zachariaš, SMK-MKP
65 hlasov
5
László Iván, SMK-MKP
44 hlasov
6
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42 hlasov
7
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
8
Jenő Csoltkó, NEKA
37 hlasov
9
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
10
Anton Király, SMK-MKP
31 hlasov
11
Jozef Holečko, NEKA
31 hlasov
12
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
13
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
14
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
15
Július Grulyo, NEKA
22 hlasov
16
Monika Bérešová, SZS
17 hlasov
17
Michal Rečka, SMER - SD
16 hlasov
18
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
19
Miroslav Bačenko, NEKA
15 hlasov
20
František Petro, SMER - SD
14 hlasov
21
Viliam Bačo, NEKA
14 hlasov
22
Miloš Barcal, NEKA
13 hlasov
23
Ladislav Bartók, NEKA
13 hlasov
24
Ján Bačo, SĽS
11 hlasov
25
Peter Papáč, KSS
10 hlasov
26
Martin Baltes, SĽS
9 hlasov
27
Vojtech Staňo, SMER - SD
9 hlasov
28
Ľubomír Šimko, SMER - SD
9 hlasov
29
Ján Mikloš, KSS
8 hlasov
30
Dominika Palaščáková, NOVA
8 hlasov
31
Marián Tóth, SaS
8 hlasov
32
Róbert Šándor, NEKA
8 hlasov
33
Roman Horváth, SRÚS
8 hlasov
34
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
35
Ján Kokarda, NEKA
8 hlasov
36
Viktor Dulina, NEKA
8 hlasov
37
Božena Letková, NEKA
7 hlasov
38
Jozef Koňa, SĽS
7 hlasov
39
Ivan Hriczko, NEKA
7 hlasov
40
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
41
Alexander Bimbo, SRÚS
6 hlasov
42
Monika Vargová, SNS
6 hlasov
43
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
44
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
5 hlasov
45
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
46
Marián Kertész, PD
5 hlasov
47
Ján Stanislav, SNS
4 hlasov
48
Ivan Buchla, SNS
4 hlasov
49
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
50
Elena Majancsíková, SĽS
4 hlasov
51
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
52
Františka Kočišová, SĽS
4 hlasov
53
Imrich Kohút, SĽS
4 hlasov
54
Vladimír Popovič, SMS
4 hlasov
55
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
56
Radoslav Šimko, SNS
3 hlasov
57
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
58
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
59
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
60
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
61
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov

Volebná účasť

20,22
%
2017 1. kolo
8,33
%
2013 2. kolo
22,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,22%
2013 2. kolo 8,33%
2013 1. kolo 22,31%