vyberte rok
Veľká Hradnáokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
46,67%
Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
36,67%
Štefan Škultéty NEKA
10,00%
Petra Hajšelová Sme rodina
3,33%
Nora Pániková SZS
2,00%
Igor Valko NP
0,67%
Ferdinand Vavrík NEKA
0,67%

Volebná účasť

27,20
%
2017 1. kolo
17,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,2%
2013 1. kolo 17,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Svatik, NEKA
39 hlasov
2
Jozef Kováč, NEKA
37 hlasov
3
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
4
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
5
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
6
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
7
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
8
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
9
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
10
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
11
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
12
Marian Hudec, NEKA
23 hlasov
13
Štefan Škultéty, NEKA
22 hlasov
14
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
15
Peter Mikula, NEKA
20 hlasov
16
Tomáš Vaňo, NEKA
20 hlasov
17
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
18
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
19
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
20
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
21
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
22
Alena Bulková, NEKA
14 hlasov
23
Miroslav Řádek, NEKA
14 hlasov
24
Miloslav Baco, NEKA
14 hlasov
25
Danica Birošová, NEKA
14 hlasov
26
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
27
Martin Hošták, NEKA
12 hlasov
28
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
29
Michal Križan, NEKA
11 hlasov
30
Ján Krátky, NEKA
10 hlasov
31
Denisa Martinková, NaS - ns
10 hlasov
32
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
33
Viera Žilková, NEKA
10 hlasov
34
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
35
Miloš Mičega, NEKA
8 hlasov
36
Lukáš Beták, NEKA
8 hlasov
37
Martin Smolka, NEKA
7 hlasov
38
Rastislav Šepták, NEKA
7 hlasov
39
Marek Trsťan, NEKA
6 hlasov
40
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
41
Ľubomír Horný, NEKA
6 hlasov
42
Henrieta Crkoňová, NEKA
6 hlasov
43
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
44
Ingrid Opatovská, NEKA
5 hlasov
45
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
46
Daniela Felgrová, NEKA
4 hlasov
47
Dagmar Mikulová, NEKA
3 hlasov
48
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
49
Ľubomír Slávik, NaS - ns
3 hlasov
50
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
51
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
52
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
53
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
55
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov