Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
44,09%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
25,81%
Ľubomír Žabár NEKA
12,90%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
10,75%
Peter Palko KSS
3,23%
Marián Herdel NEKA
3,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Dvorský, NEKA
21 hlasov
2
Tibor Jankovský, SMER - SD
20 hlasov
3
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
4
Milan Berec, SMER - SD
17 hlasov
5
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
6
Ľubomír Tunega, NEKA
15 hlasov
7
Iveta Kováčiková, SMER - SD
14 hlasov
8
Ľubomír Žabár, NEKA
13 hlasov
9
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
13 hlasov
10
Martin Adamec, NEKA
13 hlasov
11
Stanislav Pastva, SMER - SD
13 hlasov
12
Miroslav Hlinka, SMER - SD
12 hlasov
13
Daniel Beníček, SMER - SD
11 hlasov
14
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
15
Emil Košút, SMER - SD
10 hlasov
16
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
17
Juraj Ondračka, SMER - SD
10 hlasov
18
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
19
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
20
Jaroslav Jambor, NEKA
9 hlasov
21
Vladimír Mojto, NEKA
8 hlasov
22
Eva Červeňanová, NEKA
8 hlasov
23
Milan Blaško, SNS
7 hlasov
24
Michal Križan, NEKA
7 hlasov
25
Jaroslav Ridoško, SNS
7 hlasov
26
Peter Hlucháň, NEKA
7 hlasov
27
Ondrej Čapák, SNS
6 hlasov
28
Tomáš Vaňo, NEKA
6 hlasov
29
Danica Birošová, NEKA
6 hlasov
30
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
31
Marta Šajbidorová, NEKA
5 hlasov
32
Tomáš Bečár, NEKA
5 hlasov
33
Eduard Hartmann, SNS
5 hlasov
34
Juraj Kotleba, SNS
4 hlasov
35
Anton Beták, NEKA
4 hlasov
36
Martina Beňovičová, NEKA
4 hlasov
37
Leo Kužela, NEKA
4 hlasov
38
Miloslav Baco, NEKA
3 hlasov
39
Martin Barčák, NEKA
3 hlasov
40
Martin Chlapík, SNS
3 hlasov
41
Ján Kanaba, NEKA
3 hlasov
42
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
3 hlasov
43
Martin Dohál, NEKA
3 hlasov
44
Peter Brázda, SNS
2 hlasov
45
Marta Blahová, ĽS-HZDS
2 hlasov
46
Valika Meravá, KSS
2 hlasov
47
Jozef Hrdlička, KSS
2 hlasov
48
Peter Hudec, KSS
2 hlasov
49
Jaroslav Šmíd, NEKA
2 hlasov
50
Miroslav Kopčan, NEKA
2 hlasov
51
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
2 hlasov
52
Peter Palko, KSS
2 hlasov
53
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
2 hlasov
54
Lucia Štefancová, NEKA
1 hlasov
55
Iveta Šipošová, KSS
1 hlasov
56
Alojz Švajda, NEKA
1 hlasov
57
Janka Fabová, Paliho Kapurková
1 hlasov
58
Ján Hradský, NEKA
1 hlasov
59
Milan Kebísek, NEKA
1 hlasov
60
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlasov
61
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
1 hlasov
62
Ľubomír Štefánik, NEKA
1 hlasov
63
Dušan Štrauss, NaS - ns
64
Juraj Štepnička, SNS
65
Patrik Burian, NEKA
66
Pavol Suško, KSS
67
Miroslav Zámečník, KSS
68
Martina Kebísková, NEKA
69
Lenka Ďurechová, KSS
70
Václav Vacula, 99%

Volebná účasť

27,20
%
2017 1. kolo
17,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,20%
2013 1. kolo 17,29%