Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
33,95%
Milan Belica NEKA
33,02%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,42%
Martin Kusenda NEKA
5,12%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,65%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,79%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,33%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,86%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,93%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,93%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
51 hlasov
2
Jozef Dvonč, NEKA
35 hlasov
3
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
35 hlasov
4
Peter Oremus, NEKA
31 hlasov
5
Štefan Štefek, NEKA
28 hlasov
6
Juraj Švarc, NEKA
28 hlasov
7
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
25 hlasov
8
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
24 hlasov
9
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
10
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
24 hlasov
11
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
23 hlasov
12
Šimon Kónya, NEKA
21 hlasov
13
Marta Rácová, NEKA
18 hlasov
14
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
18 hlasov
15
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
18 hlasov
16
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
18 hlasov
17
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
18
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
19
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
20
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
21
Soňa Ďuríková, NEKA
17 hlasov
22
Štefan Korman, NEKA
17 hlasov
23
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
24
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
17 hlasov
25
Martin Balko, Progresívne Slovensko
17 hlasov
26
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
27
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
28
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
29
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
30
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
31
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
32
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
33
Ľubomír Moravčík, NEKA
15 hlasov
34
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
35
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
36
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
14 hlasov
37
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
38
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
14 hlasov
39
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
40
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
41
Peter Košťál, NEKA
12 hlasov
42
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
43
Miroslav Gut, NEKA
12 hlasov
44
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
45
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
46
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
11 hlasov
47
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
11 hlasov
48
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
11 hlasov
49
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
50
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
10 hlasov
51
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
10 hlasov
52
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
10 hlasov
53
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
10 hlasov
54
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
55
Erik Blaško, NK/NEKA
9 hlasov
56
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
9 hlasov
57
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
58
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
9 hlasov
59
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
60
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
61
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
8 hlasov
62
Peter Andel, Progresívne Slovensko
7 hlasov
63
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
7 hlasov
64
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
7 hlasov
65
Igor Husár, REPUBLIKA
7 hlasov
66
Dušan Tóth, NEKA
7 hlasov
67
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
68
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
69
Peter Pukan, REPUBLIKA
7 hlasov
70
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
7 hlasov
71
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
7 hlasov
72
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
7 hlasov
73
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
74
Lívia Šumichrastová, NEKA
6 hlasov
75
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
6 hlasov
76
Milan Chmelár, NEKA
6 hlasov
77
Martin Bóri, REPUBLIKA
6 hlasov
78
Martin Čepček, ŽIVOT
5 hlasov
79
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
80
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
81
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
5 hlasov
82
Jarmila Králová, NEKA
5 hlasov
83
Radoslav Kriváček, NEKA
5 hlasov
84
Jana Pukanová, REPUBLIKA
5 hlasov
85
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
86
Ladislav Turba, NEKA
5 hlasov
87
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
5 hlasov
88
Miloš Macho, NK/NEKA
4 hlasov
89
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
90
Martin Skovajsa, NEKA
4 hlasov
91
Oľga Paučová, NK/NEKA
3 hlasov
92
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
93
Pavol Mada, NEKA
3 hlasov
94
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
3 hlasov
95
Peter Božík, Hnutie ONÁS
3 hlasov
96
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
97
Juraj Vízy, NK/NEKA
2 hlasov
98
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
2 hlasov
99
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
2 hlasov
100
Darina Zlatošová, NK/NEKA
2 hlasov
101
Peter Paučo, NK/NEKA
2 hlasov
102
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
103
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
2 hlasov
104
Peter Šedovič, NK/NEKA
1 hlasov
105
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
1 hlasov
106
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv

Volebná účasť

39,37 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,37 %
04.11. 2017 1. kolo 28,88 %
23.11. 2013 2. kolo 15,21 %
09.11. 2013 1. kolo 15,76 %